Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen biciklire szerelhető...

Milyen biciklire szerelhető ülést használtok 1 évesnek?

Figyelt kérdés
máj. 28. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]

máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen

máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk van. Enyémen:

[link]


Férjemén:

[link]

Mindkettő dönthető, de utóbbi jobb. Egyrészt tágasabb ülés és jobb az öv, de az enyémre ezt nem lehetett.

Ha csak csomagtartóra szerelhető jön szóba, akkor az első. Jól rugózik, pont úgy mint a vázas

máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez az OkBaby van, amit már 2x belinkeltek. Nagyon bevált, több alkalommal alvó gyerekkel értem haza, majd az ülést lepattintva be tudtam vinni a gyereket az ágyba, ha nem is minden nehézség nélkül. Persze a gyereken is múlik, a miénk nagyon jó alvó.
máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1# nem tudom a többi ülés milyen, de ezen alig tudom kikapcsolni az övet (gyerekbiztos). Dönthető. Könnyen leszerelhető. A távolság is állítható. Elégedett vagyok a termékkel. A kislányom is imádja. 🙂
máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!