Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha harmad...

Szerintetek gáz, ha harmad unokatesóknak egyforma a keresztnevük?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális a kistesó, de ha fiú lesz, nagyon meg fog gyülni a bajunk a névválasztással, mert a fiamnál is kb. ez az egy név volt, ami szóba jöhetett. Nagyon tetszik egy név, de már a fiam harmadunokatesóját, aki 3 éves így hívják. Kb. csak esküvőkön szoktunk találkozni velük, th. nem járunk össze.
2010. okt. 14. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
harmadunokatesó??? hol van már az ne viccelj:-) adjad nyugodtan!
2010. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a harmadunokatesó már tényleg messze van, bár lehet nem adnék olyan neve ami van a családban.
2010. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemadnám:) anyuék nyolcan vannak tesók, apuék hatan! Mindenhol 2-3-4 gyerek,azok az uncsitesómék, és azok gyerekei, mindenhol van 2-3 népes a család:) de hiába tetszik ennek vagy annak a neve nem adnàm:) nem adtam!
2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adnám. Nekünk a következő gyerekünket valószínűleg úgy fogják hívni ahogy a férjem unokatestvérét és nem csak a keresztnevük lesz azonos, hanem a teljes nevük. Engem nem zavar. Nem járunk össze, máshol élünk.
2010. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem még az unokatesó neve sem érdekelne, nemhogy a harmad. Az sem tudom, az már ki nekem.


Azt a nevet add a babádnak, amit csak akarsz, ne foglalkozz a rokonokkal. Ebben a kérdésben legyél önző.

2010. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még megvitatjuk majd :o)
2010. okt. 15. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!