Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket fiatalon,...

Vállalnátok gyereket fiatalon,és biztos hogy egyedül nevelnéd fel?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti
2023. ápr. 26. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5


35 ifjú kor?


35 vagyok, “idős kismama” áll a papírjaimon🤭


( amúgy fiatalnak étzem magam.. de az atyaúristen vizsgálatot is megcsináltatják vagy javasoljàk màr)



Kérdező


Nem mindegy milyen fiatalon..

Milyen hàttérrel.


Én nem vállalltam volna, de mist sem vállalnám 35 évesen szándékosan egyedül.

(4 gyermekünk lesz a nyàron màr)

2023. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Direkt semmiképp, de ha már teherbe estem és amúgy is akartam gyereket valamikor, megtartanám, hacsak nincs nagy anyagi vagy egészségügyi gondom. Gyerekkel is lehet élni, párt találni, karriert építeni, nincs vége a világnak. Nekem is sikerült, bár idősebbként, de kettővel maradva egyedül.
2023. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
22 évesen vállaltam volna egyedül is, ha bármi rosszul sül el, de volt férjem, vele vállaltam. Most hogy megszületett a babám, utólag azt mondanám, hogy nem vállalnám egyedül. Nem csak borzasztóan nehéz lehet, de a legjobbat akarom a gyerekemnek, és egy apuka pótolhatatlan szerintem. Most, hogy megszületett a babám, jobban szeretem és többet akarok neki, mint amit a születése előtt el tudtam képzelni. Ha egy megszületett babát hagy ott az apuka, az nyilván más, de tudatosan nem vállalnám egyedül. Egy gyereknek jár a család. Egy fiatal lánynak meg még bőven vannak lehetőségei, nem kell elkapkodni.
2023. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem is vállaltam.
2023. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk becsúszott, 21 voltam, mindenképpen vállaltam volna,de többemberes baba volt, szerintem a Párom nélkül nem bírtam volna.
2023. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!