Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan apukáról aki nem megy be a családjáért a korházba hanem dolgozni megy?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 05:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11:09-es, naná, hogy tisztában vagyok! Ezért írtam az első válaszomban azt, hogy van az a helyzet és van az a munkahely, ahol nem lehet megtenni, hogy nem mész be. Tudod, én voltam a 7:44-es is! CSak először úgy emlékeztem, hogy ráadásul a munkáltató nem is köteles akkor kiadni a szabit, amikor kéred, de ez nem így van. Ettől függetlenül számtalan olyan helyzet lehet, hogy a munkáltató egyszerűen nem tudja megtenni, hgoy elengedi az apát úgy, hogy jó legyen (pl. előző éjszakai műszakból!), bármennyire is rendes és próbál segíteni!
2010. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A lányom párjáról van szó,mi hoztuk haza őket kocsival.Az apukát elengedték volna de valahogy nem érezte szükségesnek hogy jöjjön.Azért tartom furcsának mert eredetileg úgy volt hogy a szülésnél is bent lesz de akkor is ment dolgozni.Bekisérte a kismamát aztán ment mert még ki kellett vasalnia az ingét.Egyébbként biztonságiőr többen vannak tehát ott tudott volna lenni
2010. okt. 7. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát az nem egy nagy munka pedig!Első vagyok...akkor jól írtam,hogy egy bunkó paraszt! :D
2010. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben igazán negatív véleményem van. Szegény kismama, remélem késöbb több jóra, együttérzésre és segítségre számíthat majd a részéről. Szép életet kívánok a picurnak!
2010. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Kiherélném az ilyet de komolyan.....bocsi mindenkitől a trágár szóért!
2010. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!