Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mások mellől is eltűntek a...

Mások mellől is eltűntek a barátnők, mióta anyák lettek?

Figyelt kérdés
Olyan barátnők is akik még nem anyák, vagy akár már azok.
2010. okt. 2. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem volt sok, de mára már szinte egy sem maradt. Akinek van gyereke, ők nem érnek rá. Akinek nincs, az éli az életét. Újakat még nem sikerült szerezni. Pedig hiányzik a csacsogás, nézelődés, pletykálgatás, csak úgy lazán.
2010. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy igazi barátnőm van/volt az utóbbi időben, akivel egészen a terhességem végéig gyakran beszéltünk telefonon és személyesen is!

De azóta, mióta megszületett a kislányom, nem tudom mi lett vele, ha én nem hívom vagy nem üzenek neki akkor nem keres minket!

Neki nincsen babája, nemrégen költözött össze a barátjával, azt is úgy tudtam meg, hogy én hívtam fel!

Úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem keresem, ha fontos vagyok még neki, akkor keressen most már ő!

A 8 hónap alatt 2x látta a babámat, azt is úgy hogy én mondtam, hogy jöjjön már el! Látszott rajta, hogy nem érezte jól magát, olyan mintha irigy lett volna, nagyon furcsa volt!

8 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3 barátnőm megvan 17 éve, egy barátnőm meg 13 éve.

Mind megvan, egy kivételével mindegyik gyerekes már, szóval nehéz összejönni, de azért időnként valakivel sikerül találkozni.

Aztán van telefon, email, megoldjuk a kapcsolattartást.

Azt tudomásul kell venni, hogy az embernek a gyereke, a családja az első, vannak családi kötelezettségek, és így többnyire kevés idő jut a barátokra, ezért kopnak el. Mert nem értik, nem gondolják ezt végig. A valódi barát megmarad akkor is, ha egy évben 2x találkoztok.

Én így tapasztaltam.

2010. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mégha csak a barátnoim tuntek volna el,de sajnos még a sogornoim kozul is .Miota meglett a kisebbik fiam,nem kiváncsiak ránk,bár már a terhesség alatt sem nagyon érdeklodtek,viszont vannak olyanok,akikre számíthatok,és azota lett egy nagyon jo barátnom is,ak isokat segít nekem abban,hogy ne foglalkozzak azokkal,akik elhagytak.
2010. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ! Én is hasonló cipőben járok, mint Ti. De ha visszamegyek dolgozni, hátha lesz jobb is.
2010. okt. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!