Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az ha gyermeked...

Miért van az ha gyermeked születik, a régi barátnők eltünnek?

Figyelt kérdés
Persze nem mindenkinek,de pár nőtől hallottam,hogy megszületett a baba , nemtudott ugy foglalkozni a barátnővel és kész egyszer csak eltünt. Szerintem ettől függetlenül ugyanúgy találkozhatnánk ,persze az én környezetembe egy barátnőmnek sincs még gyereke,sőt normális kapcsolata sem .
2010. aug. 18. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a várandósságnak köszönhetem az egyik legjobb barátnőmet.

együtt lettünk terhesek és együtt mentünk vizsgálatra mindkettőnk férje katona és mindkettőnknek kislánya született.

mégis teljesen mások vagyunk...


ált. azért mennek tönkre ezek a kapcsolatok mert az van amit irtál hogy eltérő érzelmi háttér van és eltérő állapotok ha ott is lenne baba az talán megerősitené a barátságot hogy ő is átélné azokat a dolgokat amit Te.


az az igazság hogy SAJNOS kevés az igazán nyitott ember mert fél hogy kihasználják őket és nem mernek nyitni.

pedig nincs is nagyobb öröm annál mint amikor az ember megoszthatja a tudását a tapasztalatát egy másik emberrel.


(vagy csak én nem félek ettől?

na mindegy nekem Ti vagytok a barátnőim.... )

2010. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 15 éves kapcsolataim van a barátnőimmel (tehát azóta vagyunk barátnők). Egyik sem tűnt el, sőt! :)) Pedig már két éves a lányunk. Sőt, a szinglik még többet jönnek, mint előtte.. :) Jönnek babázni. 8-an vagyunk barátnők, ebből 3 gyerektelen, 2-nek nem is lesz, mert már idősebbek és partnerük sincs, mégis jönnek. :))


Amelyik "eltűnik", az nem igazi barátnő, azok inkább felszínes kapcsolatok. :(

2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen igaza van a 2. nak amelyik barát a bajban- értsd itt változott viszonyok között - nem marad melletted az nem barát...
2010. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem megmaradt a barátnőm, csak ő más városban kapott munkát és szingli, én meg itthon vagyok a gyerkőccel... szóval nem kicsit szól most másról az életünk. a változás annyi, hogy most nem egy kávézóban dumálunk órákat, hanem telefonon meg msn-en éjjel, aztán én megyek a gyerekhez ha ébred, ő meg bulizni a haverokkal:)
2010. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen! Köszi a válaszokat! Csak néha azért hiányoznak ,mert én 10-15 éves barátságot nemtudok ilyen könnyen elfelejteni,és néha azért jó lenne beülni velük kávézni vagy dumcsizni . 1-2 -szer itt tudnám pár órára hagyni a kisfiam a férjem szivesen vigyázna rá.
2010. aug. 18. 15:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is megszivtam mert nagyon intenziv volt amig nagyon jó barátnők voltunk és ők is elköltöztek .. áthelyezték a férjét..


hol laktok?

2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bp. XXIII.ker
2010. aug. 18. 15:29
 8/16 anonim ***** válasza:

...:-(((


én meg a DVSC hazájában


Kár hogy itt nem lehet barátnőt keresni ...


AKI SZERETNE IRJON!!!

nekem sincs senki mert itt tök hidegek az emberek érzelmileg... báááááá.


egyébként budatétényi lány vagyok.

2010. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kár hogy mesze laksz!
2010. aug. 18. 15:39
 10/16 A kérdező kommentje:
messze
2010. aug. 18. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!