Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az ha gyermeked...

Miért van az ha gyermeked születik, a régi barátnők eltünnek?

Figyelt kérdés
Persze nem mindenkinek,de pár nőtől hallottam,hogy megszületett a baba , nemtudott ugy foglalkozni a barátnővel és kész egyszer csak eltünt. Szerintem ettől függetlenül ugyanúgy találkozhatnánk ,persze az én környezetembe egy barátnőmnek sincs még gyereke,sőt normális kapcsolata sem .
2010. aug. 18. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kár ... iwiwen fenn vagy?

priviben....

2010. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen!
2010. aug. 18. 15:50
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy így jártál, de sajnos nem sajnos ápolás nélkül minden kapcsolat tönkre megy.

Te kerested őket? Vagy csak vártad,hogy keressenek? legtöbb ismerősöm füle botját nem mozdítja és csodálkoznak,ha nem működik, persze ezzel nem azt mondom,hogy te is ezt csináltad:)

Amúgy mi is ritkábban találkozunk,még sem úgy megy,hogy ukmukfuk felpakolom a lurkót aztán megyünk:)Szívesebben veszem ha hozzánk jönnek:)

2010. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia! Hát pont ez az ,hogy állandóan én keresem őket! Ha én nem hívnám őket akkor már rég nem is beszélnénk, csak igérgetik,hogy jönnek aztán semmi! Úgy,hogy most már feladom!
2010. aug. 18. 16:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Képzeld mikor megszületett a lányom, pár hétig még kerestek aztán annyi. Mikor írtam nekik, hívtam őket erre-arra fagyizni például, nem válaszoltak.

Tehát engem ők hanyagoltak el.

Egy másik barátnőm meg csak akkor hív ha éppen bulizni támad kedve, oda meg képtelen vagyok menni, mert segítségem nincs, csak a párom mikor nem dolgozik.

2010. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az én barátnőim is eltűntek, de igazából a távolság miatt szakadt meg a kapcsolat. Messze költöztek, így csak a neten tartjuk a kapcsolatot.

Az meg szerintem nem igaz, hogy a debreceni emberek ridegek, csak hát ilyenkor, gyerekkel már nehezebb a barátkozás. Legalábbis nekem.

2010. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!