Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eltűnnek a barátnők? Mindenhol...

Eltűnnek a barátnők? Mindenhol ez van?

Figyelt kérdés

2 éves múlt a kisfiam, akit nagyon szeretek. azóta, hogy megszületett ,sorra tűnnek el a régi barátaim/ barátnőim. ők nem tervezik még, hogy gyerekük legyen, és ezáltal más az életvitelük is. ebből kifolyólag szép lassan eltávolodunk és eltűnnek. pedig nem a találkozás hiányával van a gond. ennek így kell lennie? eléggé el vagyok keseredve, a környékbeli anyukákkal nemigen lehet ismerkedni, mert már egy összeszokott társaság, és nemigen foglalkoznak másokkal.

szomorú vagyok, hogy ez így történik.

nálatok is elfordult ez?

mit tehetnék, lassan mindenki eltűnik, akit szerettem.


2011. júl. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egyedi az eseted!

Próbálkozz mégiscsak valahogy a környékeden ismerkedni, én ugyanígy voltam, de szépen lassan befogadtak :-)

2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen, ez így van. Nem fogadják el, hogy mi már nem mehetünk akkor el amikor akarunk, nem csinálhatjuk azt amit akarunk/akarnak. Engem nem érdekelnek, imádom a fiamat ( ő is 2 múlt-29 hós). Megvagyunk barátnők nélkül is, van egy babás barátnőm, vele járunk össze.
2011. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AtyeszLL ***** válasza:
100%

Néha passzold le nagyiékhoz a picit, és irány a régiekkel találkozni!

Mi azért tűntünk el a gyerekes barátoktól, mert nem akartuk rossz időben keresni őket, ők nem kerestek, ha meg találkoztunk, csak a gyerek volt az egyetlen téma.


Minket is bosszant.

De az az igazi barát, akivel ott tudod folytatni a beszélgetést, ahol egy évvel ezelőtt abbahagytad.

2011. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen hála van még akikkel így is megy a dolog, gyerek mellett, csak rossz érzés , hogy ez történik
2011. júl. 17. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én írtam :) ? Csak,mert dettó.Tisztára ugyan ez a helyzet nálam is.Hol laksz?
2011. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van,szóval tényleg nem egyedi az eseted.

De sajnos nálam azok is eltűnnek,akiknek szintén van gyerekük, mindenki elfoglalt, meg van mindenkinek a maga napi/heti ritmusa,és valahogy nagyon nehéz,hogy ez egyezzen.


Azért van 1-2 bartnő,aki megmaradt, de sajnos nem tudunk olyan sűrűn összefutni,mint régebben.

Most jön nálunk a kistesó, nem is tudom mire számítsak...


Tudom,hoyg nem ugyanaz,de rajtam sokat segített az internet.Legalább emailben tudunk kommunikálni, akkor amikor nem tudunk összefutni,és már ez is valami...

2011. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy más a gond.


Nekem nincs gyerekem, két barátnőmnek már van. Mindkettőjüknek 1,5 éves a babája.

Az egyikükhöz szívesen megyek, jólnevelt kislánya van, és rend, tisztaság van náluk. Mivel nem muszáj főznie sem, hiszen jó anyagi helyzetben vannak, és segítsége is van, az anyukája sokszor megy át hozzájuk, így egyáltalán nincs lestrapálva, sok közös programra járnak a férjével, így mindig van valamilyen érdekes téma, amit meg tudunk beszélni a gyereken kívül is. Öröm hozzájuk menni, a kislánya is kedves, édes kisgyerek.


A másik barátnőmhöz nem szívesen megyek, ritkítottam is vele a találkozásokat, mert nem túl higiénikus dolgaik vannak. Kőpadló van a konyhában, és volt hogy levették a pelenkát a piciről, hogy úgy szellőzik a bőre, ez okés, csakhogy a padlóra pisilt a gyerek... Majd belenyúlt a tócsába, és fogdosott össze a kezével mindent. A tócsa feltörlése sem volt sürgős, 10 perc is eltelt. Alig fordult ki a gyomrom... Elmondása szerint a babapisi az nem olyan, mint a felnőtteké... Az ő dolguk, de legalább akkor nem kéne ilyet csinálni, ha vendég van, lehetnének tekintettel rám is, mert én nagyon nem így gondolom.

Ráadásul elég idegesítő a gyereke, nyivákolós, fülsértő hangokat tud kiadni csak.

És az ő gyerekét nem is látom aranyosnak, sőt, taszít.

Emiatt nem szívesen megyek hozzá, és azért sem, mert nincs már annyi közös témánk, ezért eltávolodtunk egymástól. Igaz, neki nincs segítsége, sőt, többen laknak egy fedél alatt, tehát összesen 4-5 emberre főz, nyúzottabb, és mindig be kell segítenem a házimunkába is, ha meglátogatom, amihez nekem nem igazán van kedvem. Megértem, hogy haladnia kell a dolgaival, főzés stb., akkor is, ha én ott vagyok, és velem beszélget, tehát kötelességem is, ha már rám szánja az idejét, csakhogy én így nem érzem jól magam náluk.

2011. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
03:09nek.remelem majd neked is olyan gyereked lesz ,mint a második baratnödé.inkább a fiammal vagyok minthogy lepasszoljam egy ilyen barátnöért .
2011. júl. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos tényleg sok ilyent olvastam.nálunk ez nem igy volt.hála barátnőm még mindig meg van.Azért el kell fogadni a változást mindkét félnek.a barátnőmnek at hogy bizony már nem akkor megyünk amikor akarunk,meg más körül forog az agyunk már,más érdekel minket,éz teljesen természetes,viszont nekem is meg kell értenem,hogy egy gyerek nélküli párt nem a gyerekes sztorik kötik le teljesen,őt nem érdeli a gyerek körüli teeendők a sok pelus a éjszakai sírások,ez teljesen természetes,igy amikor együtt vagyunk,én mindig teljesen olyan témáról beszélgetünk ami mindkettőnket érint,igy senki nem érzi kirekesztve magát,a találkozásaink este a gyerek lefekvése után vannak,vagy gyerekestől is,de akkor csak pár óra.figyelni kell a másikra,és nekünk se elvárni,hogy mindenki ugy gondolkodjon mint mi.sajnso ez van,de ez természetes.
2011. júl. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5:33


Most miért vagy ilyen rosszindulatú? Ki bántott téged?

Ja, hogy nem találom gusztusosnak, hogy hordja szét a pisit a gyerek a lakásban, aztán én is belelépek zoknival?

Vagy hogy nem szívesen hámozok krumplit, mosogatok?

Ez mégis miért baj?

Vagy lehet az akasztott ki, hogy nem szeretem a kislányát?

Igen, ez is lehet az egyik ok barátnők esetében, hogy nem szívesen vannak együtt a gyerekkel, és emiatt nem mennek.

Elég megerőltető eljátszani, hogy milyen aranyos, cuki gyerek, mikor nem az. Ez is teljesen elveszi a kedvemet attól, hogy meglátogassam, hiszen már ő is ott van mindig, és vele is kell foglalkozni, nem csak a barátnőmmel.

De nem mindig kisgyerek ilyen, a másik barátnőmével semmi bajom, azt a kislányt csípem.

2011. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!