Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mások mellől is eltűntek a...

Mások mellől is eltűntek a barátnők, mióta anyák lettek?

Figyelt kérdés
Olyan barátnők is akik még nem anyák, vagy akár már azok.
2010. okt. 2. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem. Sosem volt terjedelmes baráti köröm, de az igazi barátnőim megmaradtak és tartom velük a kapcsolatot. Ők is velem. Nem minden barátság ami fénylik:))
2010. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia!Van egy barátnőm aki ugyan megmaradt de kb. havonta egyszer jön!és van időszak amikor meg minden nap..ez kb egy hétig tart nála..nem értem miért csinálja!azt mondja szülne már ő is,igaz sem barátja, sem pedig munkája nincs mert fősulis!Bár néha nem is bánom, mert nagyon nem ért a gyerekekhez és a fiammal sem tud szépen beszélni, csak erőlködik.Pedig imádja!Talán rajta kivül egy barátnőm van!a többi köddé vált!
2010. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sőt már az esküvőnk óta!
2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En ugy 1 heten belul szulok,volt par jo baratnom,hat lassan eltuntek mind.Nem erzem,hogy az en hibam lenne,mindig inkabb en mentem hozzajuk,mint forditva,de ez egy ideje megszunt,vannak mas elfoglaltsagaim,es elegge ero hijjan vagyok igy a vege fele,ha ok ezt nem ertik,akkor nagyon sajnalom...ok is lesznek majd terhesek,akkor talan felfogjak,hogy en nem azert vagyok szabadsagon,mert lusta vagyok menni dolgozni,hanem azert mert mar nem tudnek,de szerintuk idom,mint a tenger,es egesz nap semmi dolgom,igazan mehetnek hozzajuk,hisz ok faradtak,mert dolgoznak,nem mint en :(
2010. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Laura 19 Szép kis barátnő vagy! Lehet, hogy te sem értesz a gyerekhez, csak megszülted. Minek neked barátnő ha így beszélsz róla, a háta mögött.
2010. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hm..én vagyok a gáz?nem hiszem!nagyon gázosan viselkedik ez a "barátnő"!és a terhesség alatt felém sem nézett!te nem látod milyen!sajnos ezt csak én látom:(
2010. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
jah és miaz hogy csak megszülted????imádom a fiamat és érte élek!de ha a te barátnőd kezdené el rángatni a babádat és forogni vele addig amíg bele nem szédül...nem tudom mit szólnál...kb ha sikongat a fiam akkor oda szól neki hogy :Mé hisztizel?? Na szerinted??
2010. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, illetve nem ezért és nem azóta. Voltak haverok régen, akikkel együtt jártam bulizni, na velük már nem igazán tartom a kapcsolatot, leszámítva pár névnapi, szülinapi, karácsonyi e-mail meg ilyenek, de igazából velük már csak azért sem tudnék találkozni, mert őket úgy ismertem meg, hogy régen sokat jártam a fővárosba bulizni (amúgy onnan elég messze lakom), aztán egy időben oda költöztem, akkor lettünk nagy haverok, de aztán haza költöztem a szülővárosomba, viszont most már még ha módom is lenne rá, akkor sem indulnék neki egy 3-4 órás vonatútnak egy buli kedvéért.

Az itteni barátaim: három nagyon jó barátom volt régóta. Az egyikük a fiam keresztanyja lett, vele a mai napig a legjobb barátságban vagyok, sőt, ő több is mint egy barátnő, olyan, mintha a testvérem lenne, napi kapcsolatban vagyunk egymással. A másikuk neki a volt barátja, de őt már korábban is ismertem, vele is szinte naponta, két naponta szoktam beszélgetni, akár telefonon, akár msn-en, vagy ha van egy kis kimenőm este, akkor sokszor megyünk egy társaságban valahova. Illetve volt mégegy úgymond "legjobb barátnőm", vele viszont sajnos eléggé eltávolodtunk egymástól, de nem attól kezdve, hogy gyerekem van, hanem mióta neki lett egy komoly kapcsolata (életében először), ő azóta szinte nem jár sehova, se nappal, se este, beszélgetni sem ér rá sosem. Régen is elég elfoglalt volt, mert sokat tanul, sportolni jár, napi szinten edzések, és most a maradék szabadidejét a barátjával tölti. Nem teszek neki ezért szemrehányást, csak én a saját bőrömön tapasztaltam meg régen, hogy nem szabad elhanyagolni a baráti kapcsolatokat.


Különben kezdetben, amikor még nagyon pici volt a fiam, nekem sem volt egyszerű, hogy gondot fordítsak arra, hogy ápoljam a baráti kapcsolataimat, de azért próbáltam erre figyelni. Nekem úgy tűnik, hogy sikeresen. Akik a legfontosabbak, azokkal megmaradt a barátság, de persze ehhez az kellett, hogy ne csak nekem, hanem nekik is fontos legyen ez. Rajtuk kívül van persze egy nagyobb baráti társaság is, de ők pont azok, akikkel ki lehet mozdulni, havonta 1-2-szer szoktam elmenni szórakozni vagy nyáron szalonnát sütögetni, sátorozni alkalomadtán. Velük annyiban maradt a kapcsolatom, hogy ilyen alkalmakkor jól elvagyunk, de nem bizalmas barátaim. Amíg nem volt gyerekem, addig gyakrabban találkoztam velük is, de akkor sem közeli barátok voltunk, hanem csak haverok.

2010. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos szètszèledtünk az egyetem utàn, mindenki màs vàrosban èl. Bàr nem tüntek el (2 baràtnömròl ìrom ezt), csak nagy a tàvolsàg,igy èvente 1-2 szer jönnek hozzàm. Ök tudjàk,hogy èn nem nagyon mozdulok,de hozzàm bàrmikor jöhetnek. Egy ismerös anyukàval összebaràtkoztunk,sokat mentünk együtt jàtszòtèrre,sètàlni,együtt jàtszottunk a gyerekekkel egymàsnàl. De most,hogy kètèvesek lettek, mi màr nem vagyunk elèg èrdekes program, mert èn nem megyek csak ugy màsik vàrosba vàsàrolgatni, babauszni meg babaklubba. Ezèrt nem hiv mostmàr sehova ès nem is jönnek. Ez nagyon rosszul esik, nem èrtem ót, eddig sem màszkàltam ilyen helyekre, mostmeg ezèrt uncsik lettünk. Teljesen egyedül kezdek lenni.
2010. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!