Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni...

Hogy lehet azt feldolgozni hogy az anya a gyerekkel, apa meg munka haverok és élete van, nekem nincs?

Figyelt kérdés

Családtervezés előtt.

Ő dolgozik a haverjaival, van élete, szórakozás, minden happy.

Gyereket akar. Ami azzal járna, hogy amig ő él, addig én pl szilveszterkor is egyedül lennék a gyerekkel otthon, 1-3 évben 0-24 gyerek, az apának van élete nekem nincs, később meg munka gyerek munka gyerek.

Válás. Aztán munka gyerek munka gyerek.


Hogy nem lehet az anyaságba beleőrülni?

Hogy merjek én vállalni?



2022. dec. 31. 08:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az apjának is fontos a gyerek közösen vállaltuk. Nyilván az első félévben, amíg csak anyatejet kapott én nem mentem bulizni. De után ugyan úgy eltudtam menni ahogy ő is. Persze vannak dolgok, külöórákra hordani stb. ami miatt kevesebb a szabadidő, de ezt is felváltva oldjuk meg, így nincs gond miatta.
2022. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha amit írsz igaz. Akkor bántalmazó kapcsolatban élsz. Az is bántalmazás, hogy nem mehetsz el otthonról. Kérj segítséget és lépj ki.
2022. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
91%
Muci, ha te egy ilyen emberrel vagy évek óta és a gyerekvállaláson gondolkozol, neked komoly baj lehet a toronyban. Menekülj, amíg nem köt gyerekkel magához! Azon gondolkodj, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból, ne azon milyen lesz majd a gyerekkel!
2022. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom, hogy itt tartasz sajnos az életedben, személyiségedben. Romboló életpályamodell, de senki nem fog tudni segíteni. Csak magadon segíthetsz, ha felismered.
2022. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek ne vállalj gyereket, nem neked való, pláne ilyen pasi mellett! Annyi minden màst tehetsz, ne tedd tönkre magad, a gyereket meg pláne. Ma divat a gyerkmentes élet, próbàld ki! Nem kötelező szülni, sőt sok embernek nagyon nem kéne...
2022. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Én alapbol nem is lennek egyutt egy ilyen ferfival. Vagy mindent egyenloen csinalunk vagy menjen a fenebe, keressen mas balekot.

A masik ha annyira akar akkor mond meg neki h jo de ha elvaltok a gyerek a nala marad, mivel ugye lemondhatsz a gyerekrol. De ahogy olvasom neked amugy se valo.

2022. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Szóval együtt vagy egy idiótával, aki sz*rba sem vesz és akkor az anyaság értelmét keresed? Hát megsúgom, ha van egy kis gógyid, akkor addig menekülsz, amíg tudsz és nem gondolkozol gyereken egy másik gyerek (párod) mellé.

A gyerekünket mindketten akartuk, így kivesszük mindketten a részünket a feladatokból. Egyedül szilveszterezni a gyerekkel? Baráti társasággal szilveszterezünk, akik szintén hozzák a gyerekeiket. Attól, hogy a te párod egy nem törődöm idióta, még nem mindenki tojik magasról a családjára.

Egyébként 3 hosszabb kapcsolatom is volt a férjem előtt, egyiknél sem éreztem azt, hogy ő egy jó apafigura lenne, így bennem sem érett meg a gondolat, hogy gyereket akarok. Pontosan azért, mert nem magamnak akartam gyereket szülni, hanem közös gyereket szerettem volna. A férjem mellett nem volt kérdés... Persze ezt már csak utólag látja át az ember. Ne baszarintsd el az életed!

2022. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy neked nem most sem mehetsz semerre.

Nekem van gyerekem és ha szeretnék elmenni szilveszterezni akkor a férjem ittmaradna a gyerekkel, de mivel sosem szerettem ezt a kötelező bulizást szilveszterkor.

Amúgy 2 hete voltunk a csajokkal bulizni, ez egyiknek 3 6év alatti gyereke van, apuka vígan elrendezte őket este.

Nem egy kreténnel kéne együtt lenni.

2022. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo honapok ota irogat ide, kulonbozo rogeszmei vannak, hiaba probaltok neki ervelni, egyik fulen be, a masikon ki. Mindig kitalal valamit amivel meg tudja ugrani az elozo alkalommal allitott elkepeszto ostobasagait. A stilusarol felismerheto, van rajta kivul meg par ilyen visszatero idiota.
2023. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!