Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár nap múlva meglátogat a...

Pár nap múlva meglátogat a védőnő (2,5 éves a kislányom), még soha nem járt nálunk ezelőtt. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Mérések gondolom nem annyira lesznek, a szülői kérdőívet meg emailben is elküldhettem volna, szóval miket ellenőriz ilyenkor? Víz, villany, fűtés? Gyerekszoba?

Nem jár közösségbe a gyerkőc.

Előre is köszönöm a segítséget!


2022. dec. 13. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy lehet, hogy eddig nem jött?
2022. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés...pedig költöztünk is, nem ő az első. Bár az se jött ki anno, gyerekorvos se...szégyen, de ez van. Mindig a covidra fogták.
2022. dec. 13. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
1. Még az, de ha semmi félnivalója nincs, akkor miért érdekli a kérdezőt, hogy miket kérdez a védőnő? Nem lenne nála víz meg villany, ha már amiatt aggódik, hogy ezeket megkérdezik- e?
2022. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdezős oldal, akkor kérdezek,már ha szabad.
2022. dec. 13. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
2 éves a kisfiam,nálunk sem volt kint soha a védőnő,meg a gyerekorvos. Szintén a covidra fogták. Engem is érdekelne,mit néznek ilyenkor. Mi ezzel a baj????
2022. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit néz? Környezettanulmányt szeretne? Az kb annyiból áll, hogy van víz, villany, fűtés és nem dől rátok a ház. Semmit mást nem néz meg. Nem kukucskál be a szekrény alá hol van porcica 🙂. Vagy a gyereket szeretné megnézni a saját környezetében hogyan viselkedik (sok kicsi a védőnőnél teljesen más, mint otthon. Az enyém 2 évesen még lefagyott, meg sem mukkant. De ha az utcán találkoztunk csacsogott vele, szép kerek mondatokban 🤷🏼‍♀️. Meg is lepte a védőnőt, hogy milyen szépen beszél, hisz nála csak integetett még köszönni sem akart).
2022. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es vagyok és azt gondolom, hogy két és fél év után már nem tudom mit néz. Azt, hogy van-e víz inkább szülés után kellene megnézni. Nálunk volt már több védőnő és nem akadekoskodott egyik sem, szerintem annyi érdekli van-e víz és fűtés, rend nem érdekelte őket.
2022. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális, segítőkész válaszokat, mentek a zöld pipák.
2022. dec. 13. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy kötelező kitöltenie, hogy járt itt, és nem valami kidőlt oldalú kunyhóban fagyoskodik a gyerek, de tényleg kb a víz, villany kritériummak kell megfelelni. Én megmutattam a babaszobát, amúgy meg csak beszélgettünk, megvakarta a macskát. Nem volt nagy dolog, pedig izgultam, mert akkor költöztünk és még minden dobozokban állt, szekrények félig összeszerelve. Még konyhabútor sem volt. :D De egy fél megjegyzést nem tett rá.
2022. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!