Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjetek, párotok tudja hogy...

Férjetek, párotok tudja hogy melyik a gyerek pizsomája, melyik az a ruha ami otthoni és melyik az utcai?

Figyelt kérdés
Az én páromnak közel 6 éve nem sikerül megjegyeznie, képes állni a gyerek ruhásszekrénye előtt percekig és nem tudja mit adjon rá, én pedig már fel is cimkéztem a polcok oldalát mi az amibe mehet oviba, utcára, városba. Melyik az itthoni játszós és mibe alszik. De így is reménytelen.
2022. nov. 23. 20:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%
Hhhah, nem. De ez is része a bájuknak. Valahol... :D
2022. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

20as vagyok.


Azért cuki a kérdésed :). Elképzelem a tanácstalan férjedet :).

Régebben az én férjemnek is több problémát okozott,de belejött.


6.5 éves a lányunk.


Nálunk a gyerek már magának készíti elő a ruhát újabban.


Nálatok a gyerek nem segít a férjednek? Ő nem tudja,melyik ruha hova jó? Tanítsd meg a gyereknek is,akkor könnyebb lesz a férjednek! ;)

2022. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
78%

A pizsama megy neki, azok teljesen külön vannak.

Volt hogy amit látott már rajta itthoni jatszós ruhát, megjegyezte, és azt kereste mindenhol, pedig már ki is nőtte a gyerek.

Nem szeretem ha ő öltözteti. Tudja hol vannak a pólók, nadrágok, zoknik, bugyik, zoknik, pulcsik, kabátok, cipők minden külön. A nem szezonális és már vagy még nem jó ruhák,cipők el vannak pakolva, azokat nem is látja. Szóval nagyjából az lenne a feladat hogy eldönti hogy az adott cucc ovis/itthoni/ünneplő és az összeillő darabokat ráadja.

De nem sikerül. Mindig az adott pakk legfelső ruháját elveszi, ráadja, a gyerek meg úgy néz ki mint a papagáj, vagy mint aki bálból megy ki a földre kapálni.

De arra figyel mindig hogy hőmérsékletnek megfelelően öltöztesse.

A haját viszont esélytelen hogy megcsinálja, meg sem próbalja hogy hajgumit rakjon bele, mert azt még a gyerek is kiszedni annyira nem megy.

Van ilyen.

2022. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
58%
6 évesen már alap hogy a gyerek kivesui magának a ruhát a szekrényből és nem kell apukája szerencsétlenkedni...
2022. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%
24. Ezek szerint mégse alap, ha egy felnőt férfi ezt nem tudja megcsinálni.
2022. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon meglepődtem a válaszokon. Fel se merül, hogy a férjem ne tudná. Megmutatom neki és kész. Ezen kívül a 2,5 éves lányunk saját maga szedi össze reggel a ruháit.
2022. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
A gyerekem is felöltözik egyedül, meg kiválasztja olykor amit kell, de van egy kisebb is aki meg nem.
2022. nov. 23. 22:54
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tudja. Normálisan fel is tudja öltöztetni. (időjárásnak megfelelően, de a színekben sem szokott mellényúlni)

Igaz kisfiunk van, így vele nem annyira nehéz, mint egy lánnyal.

2022. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Háááát.... Ha nagyon kell, megtalálja, de inkább meg szokott kérdezni. Inkább az gond nála, hogy nem tudja megjegyezni melyik gyereknek melyik fakkban van a ruhája, és gyakran összekeveri őket. (2 fiú, 1-2 méret különbség, tehát még nem is annyira feltűnő) de azért a pizsamát és az utcai ruhát meg tudja különböztetni.
2022. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
81%
Tud mindent, mivel ő is és én is mosunk, hajtogatunk, pakolunk. Nem egy idióta, hogy ne tudja megjegyezni, melyik ruha kié és mire való. Értelmes ember és igénye van rá, hogy jó apjuk legyen. Saját magát nézné semmibe, ha ennyit nem tudna megtenni!
2022. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!