Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás ilyen rossz...

Gyerekvállalás ilyen rossz kilátások mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi lenne a helyes. Olyan dolgokat hallani.. 20 év múlva elfogy a nyersanyag, nem lesz élelem, sivatagos lesz az ország, ki tudja lesz-e víz.. ha a gyerekem 20 éves lesz, és megkérdezi, ha ezt tudtam, mért szültem, mit mondok? Vagy ez teljesen pesszimista hozzáállás, velem van a baj? Ti mit gondoltok erről?
2022. aug. 10. 10:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
50%
30. Ugyanannyira lehet igaza, mint neked. Szerinted mind elpusztulunk. Honnan tudod?
2022. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem szülnék, olyan rossz folyamatok indultak el, amelyek visszafordíthatatlanok. Persze lehet példálózni, hogy háborúban is születtek gyerekek és ez igaz is. De itt már nem csak erről lehet szó. Klímaváltozás és ezzel a migráció felerősödése, aszályok, vízhiány, ehhez kapcsolódva élelmezési válság, kiszámíthatatlan időjárás stb.
2022. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én nem félek. Igazából az alternatív energiaforrások használata akár már az ember saját házában, "csak" pénz kérdése, pár millióból már lehet szinte nullrezsissé tenni egy ingatlant. Mondjuk csak egyet vállalok, arra tudom azt mondani, hogy ha megtízszereződnek is az élelmiszerárak, éhezni akkor sem fog.
2022. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33. Ha lesz saját házad, és nem kell elmenekülni más területre pl. aszály, háború vagy más okból. Ahogy gondolkodsz, az csak egy szűk területe a problémáknak.
2022. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!