Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben az esetben a gyerek kit...

Ebben az esetben a gyerek kit mondana anyának, apának?

Figyelt kérdés
Ha két azonos nemű nevelne gyereket, akkor honnét tudná melyik az anyja, melyik az apja? Szerintetek?
2022. júl. 5. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek nem hülyék. Nyilván ha pl két anya neveli, akkor senkit nem hív apunak, mert nincs neki olyan. Ugyanúgy, ahogy mondjuk az sem, aki szimplán nem ismeri az apját, mert elhagyta/meghalt.

Lehet amúgy anyu és anya, vagy pl Mari anya és Gizi anya. Azonos nemű nagyszülőkből is kettő van ideális esetben, aztán mégsem keverik össze őket.

2022. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondana egy nőt apának??
2022. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azonos neműek nem apa és anya van, hanem vagy 2 anya vagy 2 apa. Egyikük sem vált nemet attól, hogy van gyerek.
2022. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy nekem anyám nem volt leszbikus, és apámmal együtt neveltek, de anyámnak a szomszédasszony nagyon jó barátnője is volt, mindig egymásnál lógtak, és mi gyerekek is, én is annyira szerettem a szomszédasszonyt, hogy Teri anyunak hívtam. Volt az anyu, meg a Teri anyu. Az ő lánya is anyunak hívta az én anyámat. Ettől függetlenül tudtuk, hogy melyik a saját anyánk...
2022. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!