Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen esetben indokolt...

Milyen esetben indokolt megütni egy gyereket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 11:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Kb semmilyenben.
2022. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%

Ez megint vmi provokatív kérdés?

Nyilván nincs ilyen indok.

2022. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
33%

Rengeteg ilyen helyzet van. Ha ön- és/vagy közveszélyes dolgot készül tenni, nyilván nem kezdem el magyarázni, hogy miért nem kellene.

Bizonyos kor felett a pofátlanság/szemtelenség is megér egy nyaklevest.

2022. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem, nem provokálásnak szántam a kérdést. Csak elgondolkodtam azon, hogyha például az én jövőbeli gyerekem például a konnektorba próbálna egy villával benyúlni, akkor lehet rácsapnék a kezére, mert úgy érzem így tudom számára jelezni, hogy ilyet ne csinálnon. Ugyanez például a zebrán való lelépés az autó elé. Ugyanakkor hiába a gyerek érdekei miatt cselekednék, ő fejben mégis azt könyvelné el, hogy egyszer már megütöttem, így hajlandó lennék újra megtenni, és tartana tőlem. Ez miatt írtam ki a kérdést. Ez miatt bocsánat, kellett volna kontextust írnom.
2022. jún. 7. 12:06
 5/37 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen helyesen járnál el. És nem, ha nem ütsz rá minden apróságért, akkor igenis tudni fogja, hogy ezek a helyzetek különlegesek voltak és idővel értené is, hogy így kellett eljárnod.
2022. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%
Amikor egy felnőttet.
2022. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
4: ezek szélsőséges esetek, nem sorolnám a gyerekverés kategóriába....
2022. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

De én nem gyerekverésről beszélek, hanem sima pofonról. 👀

Nyilván megverni egy gyereket semmilyen esetben sem indokolt, én pofonról vagy kézrecsapásra gondoltam.

2022. jún. 7. 12:25
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
van olyan helyzet, talán. de villa mit keres a gyereknél? és miért gondolod, hogy ha erélyesen rászólsz, akkor nem érti meg ugyanúgy?
2022. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
A "sima pofon" is veres, csak mondom.
2022. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!