Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érthető módon jól tettem,hogy...

Érthető módon jól tettem,hogy lemondtam a gyerekről ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Mindig vágytam egy családra ahol egy gyerekem lenne,de mostanság jöttem rá ténylegesen,hogy a drága budapesti albérleti árak,a kevés fizetésünk,bizonytalan munkahelyek amik nem jelentenek be teljesen és az hogy normális életet szeretnénk élni ahol nem kellene "filléreskedni",illetve a sok válás ami történik a világban ezt nem teszik elérhetővé mármint bevállalni egy ember teljes felnevelését. Sajnos a pénz ami a főprobléma(nettó210eft). Tudom tanulni kellene,többet kellene dolgozni még többet,de akkor életem nem lenne.

2020. jún. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez olyan dolog, hogy amit igazán akarsz, azért harcolsz. Ha nem harcolsz nem is akarod igazán.
2020. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem lemondtál, csak mások a prioritásaid. Semmi gond ezzel, csak lásd tisztán.
2020. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Saját döntésed, nekünk mindegy, neked lesz-e családod...
2020. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Ami nagyon-nagyon fontos nekünk, arról nem mondunk le. Neked ez nem fontos, de a te életed. Te döntöd el, hogy neked mi fontos és mi nem. Nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos soha nem mondtam volna le arról, hogy gyerekem legyen, de nem vagyunk egyformák. Ezek szerint neked ez nem annyira fontos.
2020. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Jól tetted.
2020. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!