Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz, amiért nem...

Én vagyok a rossz, amiért nem vállaltam, hogy vigyázok a férjem fiára a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Elég sok feszültség van mostanában az életünkben, ez nagyon nem hiányzott.

A férjem volt felesége talált 4 órás munkát magának, de júniustól már kezd is, ami azt jelenti, hogy a nyári szünetben még szabit sem tud kivenni.

A férjem a megkérdezésem nélkül rábólintott, hogy én majd biztos vigyázni fogok rá. Én viszont nem merem egyedül bevállalni az én gyerekeimmel, úgy érzem, egyedül kevés lennék 4 gyerekre. Fogalmam sincs, hogy tudnék ennyi felé figyelni, a kiakadásokat kezelni úgy, hogy mindegyikük biztonságban legyen.

Nagyon nehéz helyzet. Azóta többször elhangzott, hogy miattam fog kútba esni az exe munkája stb.

Mit csináljak? Próbáljam meg mégis? Csak az a baj, hogy ha elvállalom, akkor más megoldást nem is fognak keresni.


2022. máj. 23. 12:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%

Kétlem hogy külön házban élnél ha férjed van.... szerintem ez így kamu. Újabb és újabb infómorzsákqt adsz hogy te tűnj fel áldozatnak és akik nem olvassák el a kommentjeid veszekedhessenek egymással. Először az sni komment, aztán a többi...


Ha viszint tényleg igaz akkor ez amúgy se igazi házasság, csak legálisan dugtok néha.

2022. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy furcsa, de ez van. Neki is egyszerűbb, nekem is.
2022. máj. 23. 13:01
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem furcsa hanem halálra ítélt és diszfunkcionális. Sok sikert ehhez.
2022. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%
De minek kellett osszehazasodni ?
2022. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
88%

Fel se merült, hogy esetleg tök jól összekovácsolódnának a gyerekeiddel és bandáznának egész nap, neked meg kvázi könnyebb lenne?

Nem akarod megoldani, nem fogod. A férjed jogosan neheztel. Egy ilyen "szívességnek" bele kéne férnie egy házasságba. Arról ne beszéljünk, hogy nem kéne, hogy szívességként éld meg. Egy házasság egymás segítéséről (is) szól. Neki segítség lenne, ha az exe végre le tudna kezdeni dolgozni, és nem neki keseregne, hogy nincs elég pénze és esetleg állandóan tőle kérne...

Nem tudom mi az alapja a házasságotoknak, de az információ morzsák alapján nem az, mint amin egy házasságnak alapulnia kéne.

2022. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
32%

Nagymama?


Kamu v sem, sztem jól döntöttél, ezekkel a feltételekkel.


Nálunk 1 közös pici mellett a férjem nagylánya nyáron 1 hetet volt velem, úgy h a szülők dolgoztak.


De volt mind a 2 nagyszülővel is, táborban is és az anyával is meg velünk is úgy h a férjem sem dolgozott. De egész nyárra szó sem volt róla.

2022. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 gyerek sni????
2022. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kamu.

De amúgy voltunk ilyen helyzetben és tényleg nem tűnt fel az a plussz egy gyerek.Így is úgyis hangzavar van, néha össze is balhéznak a sajátok is.A gyerekek nevelésében is hasonlóan gondolkodunk, nincsenek extrém elvárások és ha nagyon balhés nap volt, akkor maximum előbb mennek feküdni.Aztán hogy a hálószobába ki hogy öli a másikat engem már nem érdekel.

Szerintem is megoldhattad volna ha akartad volna.De nem akartad.Amúgy ezzel semmi baj nincs, csak akkor ne akard sajnáltatni magad velünk.Kíváncsi volnék én erre az általad leírt házasságra.Gondolom a ,,férjed" soha nem is segített a saját gyerekeiddel, hanem minden gondot magad oldassz meg és csak esténként, HA kedvetek van összefekszetek, hogy aztán a férjed másnap napkelte előtt elmenjen melózni :D:D

2022. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

Te gondolom a legkisebb miatt vagy otthon, aki max 3 éves lehet. Ha az előző kapcsoltodbol van még és ez a jelenlegi a férjed, akkor kb a kicsi születése után történt a váltás.

A legkisebbnél hogy állapították meg az sni-t ennyi idősen?

2022. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
81%

Illetve nem hiszem h 3 éves koráig otthon tudsz maradni, a gyes elég kevés és azt írtad nem tart el a férjed.


Ha egész nyáron otthon vagy, akkor max ősszel lesz 2 éves a kicsi.


Tenyleg érdekel h egy 1,5 éves gyereknél hogy állapítják meg a sajátos nevelési igényt?

Meséld el kérlek

2022. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!