Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fogtok csinálni a szünetbe...

Mit fogtok csinálni a szünetben, ha rossz idő lesz?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam a köpönyeg.hu-n, hogy hét elejétől elromlik az idő. Valószínű, hogy hétfőn elutazunk - pár száz kilométerre - a temetőbe. De ott van még majdnem egy egész hét, és nem tudom, mit fogok csinálni.

Ti mit csináltok majd?


2010. okt. 30. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tanulni fogok, nem is tudom mivel kezdjem majd, annyi mindent kéne :( Nemsokára itt a félév rá kell húzni :) Tornázni, sétálni/kutyát sétáltatni fogok, meg persze pihenni, dvdzni.
2010. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy romlik el az idő! két napig szitálás, gyenge eső lesz és egész héten viszonylag meleg. Szerdán megyünk az Aquaworld-be.
2010. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én a koponyeg.hu-ra beírtam a városunkat, és azt adta ki, hogy keddtől esős időre számíthatunk...
2010. okt. 30. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az időképen szoktam tájékozódni időjárás ügyben.Kicsit vicces,mert minden este mielőtt kikapcsolom a gépet (fél 9 körül) megnézem még,hogy milyen időt mondanak másra.Aztán még mielőtt lefekszek aludni kikészítem a ruhámat,amit fel akarok venni...és reggel felkelek és fázok vagy valami,úgyhogy az esetek 80%-ban nem azt veszem fel.


Na mindegy.

Szóval én tervezek a szünetre egy nagytakarítást a szobámban,mert már 3 hónapja igazán nem volt nagytakarítás,úgyhogy ideje lesz!Ha már nagytakarítok leszedem a posztereimet és helyette őszi díszeket teszek a parafa táblára és a szekrényekre.Az iskolai dolgaimat (könyvek,füzetek,jegyzetek) rendbe rakom.

Egy kis szépség napot is beterveztem.Már nagyon jól esne néhány óra,amikor egyedül vagyok és csak magammal foglalkozok.Egy forrú fürdő,testradír,arc gőzölés stb.

Valamelyik nap vásárolni megyek.Kell egy két dolgot vennem (bérlet,echinacea&grapefruit cseppek) és ha már arra járok akkor benézek egy-két ruhaboltba is,mert kellene télre kabát,pulcsi,csizma meg esetleg nadrág:) Az is lesz nekem minimum 3 órás időtöltés (20 perce lakok a város központjától).

Tanulok és tanulok,no meg házikat írok,mert rengeteg mindent adtak a szünetre...Ha pedig már végképp nem tudok mit kezdeni magammal kidolgozom a 3 tételt,amit november végéig le kell adnom:)

Ezenkívül megyek még bowlingozni a barátaimmal.

Meg sétálgatunk,beszélgetünk majd a haverokkal:)

Ha pedig rossz lesz az idő felmegyünk valamelyikünkhöz!:D

15/L

2010. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Verseket tanulok.:D
2010. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

- Ráhajtok a tanulásra...

- Sorozatot nézek a neten :)

- Akár rossz idő ellenére is, de elmegyek egy nagyobb városba - csak úgy, sétálni, körbenézni :)


15/L

2010. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Halottak napján megyünk a nagyimhoz, és ott a temetőbe. 3.-án visszajövünk, aztán valamikor átmegyek a barátnőmhöz verseket tanulni, meg német szavakat. Aztán.. ennyi, úgy terveztem, hoggy matekot is fogok csinálni, de hát, ki tudja.. ;) :)
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt mit amit jó időbe: kockulok,animéket nézek. nincsenek barátaim
2010. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ugyanazt mit amit jó időbe: kockulok,animéket nézek. nincsenek barátaim"

Azért nincsenek barátaid mert kocka vagy!! Nem mész sehova,begumozol és gépezel...

Abba leled az örömed..

Én is kocka vagyok de vannak barátaim.. xd Nem ám nem vagyok kocka mert 2 testvérem van és az időt mindig be kell osztani

2010. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha rossz idő lesz, ha nem, ezt fogom csinálni:

- átmásolom a matekfüzetem, mert gyalázatosan néz ki

- kimegyek valamelyik nap a menhelyre önkénteskedni

- nagyon sokat pihenek


15/l

2010. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!