Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek rossz néven...

Szerintetek rossz néven venné, ha ráírnák a szünetben?

Figyelt kérdés

Nagyon rendes srác, kedvesen elbeszélget, de nem akarom őt túl sokat zaklatni, félek, hogy felidegesítem és elege lesz. Eddig úgy kb hetente beszéltünk facen, személyesen többet. Most viszont nagyon hiányzik.

Mit gondoltok, meg kéne várjam inkább a sulikezdést?



2014. dec. 25. 03:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ráírnék*, bocsánat
2014. dec. 25. 03:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne :) Ha hiányzik akkor írj neki, éreztesd vele, keltsd fel az érdeklődését.
2014. dec. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ti lányok ,miért kell mindent túlbonyolítani és komplikálni a dolgokat?:D Nyugodtan írj rá! :)
2014. dec. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a női agy...Istenem, irj rá nyugodtan!
2014. dec. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha idegesítenéd,azt észrevennéd,tehát nyugodtan kezdeményezz!Ezért még nem ettek embert.
2014. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat:) !
2014. dec. 25. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem írnék rá, hanem ha találkoznék vele, elmondanám neki, hogy hiányzott a szünetben. Azért mégis ő a fiú, ő kezdeményezzen.
2014. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De hűt egyenjogúság van, nem:D?

Meg ő nem az a csajozós típus, bár még anno mégis próbálkozott, csak voltak nehezítő tényezők, amiért nem futhatott a dolog:(( És most nem tudom hányadán áll velem, ezért is félek kicsit.

Viszont lehet megmondom neki, hogy hiányzott, köszi:)

2014. dec. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!