Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú nagyon tetszik de...

Van egy fiú nagyon tetszik de elutasító a magyarokkal szemben mert szerinte mind "rossz" és még finoman mondtam?

Figyelt kérdés

Szlovákiában lakok és egy szlovák fiúrúl van szó és kicsit rasszista meg mindig fikázza a magyarokat hogy nem bírnak dolgozni meg lopnak stb tehát full rossz véleménnyel van rólunk és szeretnék felé közeledni csak nem tudom hogy mit kéne tennem vagy hogy (egyébként rajtam nem látszik meg szlováknak is néznek mindig csak a nevem magyar) hogy kéne egy ilyen fiúhoz közeledni?

esetleg valaki volt már hasonló cipőben?


2014. dec. 18. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Szar Szlovákia...romannal es szlovakkal sose kezdj gusztustalan fergek
2014. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Buford Tannen ***** válasza:
szerintem inkább költözz haza
2014. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
háát szerintük mi vagyunk azok meg segélen élők jó mondjuk sok magyar tényleg csak a segélyeket veszi feel :S de mi nem olyan magyarok vagyunk mert beilleszkedtünk a szlovákok közé
2014. dec. 18. 21:41
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem itt van az "otthonom" itt születtem
2014. dec. 18. 21:41
 5/15 anonim válasza:
Menj oda, beszélgess vele, ha pedig a származásod miatt elítél, hagyd ott a bús pi..
2014. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szlovákokkal, románokkal és szerbekkel nem szabad kezdeni. :D Nálam már próbálkoztak az utóbbi két népből srácok. :D

21/L

2014. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de itt csak azok vannak xDD meg két magyar fiút ismerek az egyik foglalt a másik meg nem tetszik (meg sztem meleg is)
2014. dec. 18. 21:49
 8/15 Tibohr ***** válasza:
Szlovákok... kik azok?
2014. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sehogy. ilyen előítéletes, primitív bunkó nekem nem kéne, az tuti.
2014. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
itt meg a szlovákok veszik fel a segélyeket....
2014. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!