Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú nagyon tetszik de...

Van egy fiú nagyon tetszik de elutasító a magyarokkal szemben mert szerinte mind "rossz" és még finoman mondtam?

Figyelt kérdés

Szlovákiában lakok és egy szlovák fiúrúl van szó és kicsit rasszista meg mindig fikázza a magyarokat hogy nem bírnak dolgozni meg lopnak stb tehát full rossz véleménnyel van rólunk és szeretnék felé közeledni csak nem tudom hogy mit kéne tennem vagy hogy (egyébként rajtam nem látszik meg szlováknak is néznek mindig csak a nevem magyar) hogy kéne egy ilyen fiúhoz közeledni?

esetleg valaki volt már hasonló cipőben?


2014. dec. 18. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sehogy!

És mondjad neki, hogy elküldöd a történelmüket egy sms-ben, vagy soroljon fel szlovák királyokat! :D


Magyarellenes suttyók.

2014. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A nagy hazavi besl a 20 éves történelmével :D, és nem a magyarok veszik fe a segélyt, hanem a dögevők akik parazita módjára mindenhová berágták megukat, még náluk is akad pár. Ők nem magyar!!


Csak a kissebségi érzet beszél belőle

2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Szlovákok... kik azok?"


Egy kitalált nép tele komplexussal, (mint a román is).

2014. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keveri a szezont a fszommal vagy a cig@nyt a magyarral.
2014. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem össze keveri a kedves szlovák férfi a magyart a (igánnyal.:) Azokat meg csak utálni lehet, szóval ki kellene egy kicsit nyitnia a szemét, és nem kellene a médiának ennyit hinni!:) előítéletes f@....sz
2014. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!