Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai anyák tudják hogyan...

A mai anyák tudják hogyan kell a fiúból Férfit nevelni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom, tapasztalom, hogy a nők leszólják a mai fickókat, hogy mennyire férfiatlanok, és nehéz normális társat találni, dominánsat, vezetőt stb. Nem az a kérdés, hogy jogos vagy sem az észrevétel, hanem hogy ezek az anyák erős Férfit fognak felnevelni otthon? Tudják, hogyan kell?

2022. febr. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

"Rajtad kívül senki nem hív egy férfit papucsnak mert mosogat."

-- amikor a munkahelyemen sepregetni kezdtem, kiröhögtek a nők. De hidd el, sokan gondolják azt, hogy ez papucsság. Én a tapasztalatomra hivatkozok.

2022. febr. 15. 16:36
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem papucs attól a férjem, hogy megfőz,míg dolgozok, vagy elmosogat,ne adj isten fel is porszívózik, hanem ettől a társam...a férjem, akire felnezek, mert inkább kiveszi a részét, hogy együtt lehessünk ha hazaérek, nem pedig a háztartásban kell még robotolnom
2022. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
95%

Én azokat a nőket nevettem volna ki. Ma meg a kis 20 éves munkatársat aki arról beszél hogy a lány tesója átmegy hozzá kimosni meg kiteregetni, és mikor mégkérdeztem miért nem ő csinálja visszakérdezett, mi vagyok én, nő?

20 éves.

Undorító 🙂

2022. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
97%
43. Szerintem az ilyen taknyok kifognak halni. Szerinted melyik 20 éves lány fog otthon is meg a munkahelyen is gürizni? Szépen lassan ezek a férfiak matyizhatnak otthon egyedül és szidhatják a nőket :D
2022. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
45. Hát ha te szexre meg takarítónőnek használod a társad, az nem szerelem. Az ilyen kisfiú valóban jobb ha a mamival marad :)
2022. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
45 ha nem lennél érzelminyomorék értenéd, de mivel a nő neked csak haszonàllat, így nem érted, de ezen mi nem tudunk segíteni.
2022. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

#45 akkor visszakérdezek, ha egy férfi csak egy hàzicselédet+àgyast làt bennem mi a franc értelme lenne hozzàmenni meg vele csalàdot alapítani? Azzal az erővel élhetek egyedül is, tudod ma màr a nőknek is van munkahelyük.

Szóval az van kispajtàs, hogy nincs egy épkézlàb indok arra, hogy miért is viselje el bàrki a fajtàdat, hacsaknem valami mentàlis gondja van. De amúgy te vagy az akinél a semmi is jobb.

De persze kitartàst hàtha utadba kerül valami szeerencsétlen akinek pont az az élete vàgya hogy gyereket szüljön egy olyan alaknak, akinek aztàn lehet a hàzicselédje, és bónuszként még félre is mennek mellőle.

Hiszel még a mesékben? 🙂

2022. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
48. Egy felmérés szerint a házas férfiak boldogabbak mint a nőtlenek, viszont a hajadon nők sokkal boldogabbak, mint a házasok. Hmm vajon miért? Pont az ilyen pondró férfiak miatt. Jól mondod, nagyon sokan elfelejtik, hogy nincs szükségünk a férfiakra. Akarunk férfiakat, imádjuk őket, de nincs rájuk szükségünk :)
2022. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
97%
Nem Férfit szeretnék nevelni, hanem Embert. Persze, fontos, hogy ne legyen tutyimutyi, tudjon kiállni magáért, de ezek ma már egy lánynál is ugyanúgy lényegesek.
2022. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
14%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Tessék, itt egy példa, hogy milyen csicska lesz egy fiú, ha nem lát kemény FÉRFI példát.

2022. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!