Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai anyák tudják hogyan...

A mai anyák tudják hogyan kell a fiúból Férfit nevelni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom, tapasztalom, hogy a nők leszólják a mai fickókat, hogy mennyire férfiatlanok, és nehéz normális társat találni, dominánsat, vezetőt stb. Nem az a kérdés, hogy jogos vagy sem az észrevétel, hanem hogy ezek az anyák erős Férfit fognak felnevelni otthon? Tudják, hogyan kell?

2022. febr. 14. 22:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

Szóval férfi az aki prostizik, meg lefekszik a tanàrnővel, nő meg az aki nem veszi észre ha félrekurnak mellőlle🤣🤣🤣🤣


Még szerencse hogy ti !soha! nem fogtok szaporodni, mert hogy ez csak lúzer incel àlmaitokban létezik az hót ziher.

Egy fiu meg inkàbb legyen meleg, mint egy ilyen vadbarom módjàra gondolkodó hulladék.

2022. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
96%

Bammeg 5-ös hàny milliószor fogod még idelinkelni ezt a hülyeséget? 😀😀


Mi van nagybetűs férfi nem jut gyerektelen nő? Hàt borzasztó.

2022. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
89%

A mai anyák? Mert a régi anyák tudtak?


Kérdező, inkább gondolkozz el azon, mi siklott félre a nevelésednél, hogy neked a férfi ilyet jelent, és a nő meg olyat.

2022. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy férfi nem attól férfi, hogy megcsal, meg gereblyézi a faleveleket. Sosem láttam olyan férfiasnak a férjem amikor mesét olvas a fiunknak, elaltatja, megvigasztalja ha sír, ha azt mondja na menj ülj be a kádba majd én tartom a frontot. Csak az idióta férfiak fejében él az, hogy a nők james bondot akarnak. Nem, a nők egyenrangú társat akarnak, és az kedves férfiak sokkal több melóval jár mint öltönyös majmot játszani.
2022. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

1-es vàlaszoló incelke, nem véletlenül vagy incelke.

Feldugghatod az öltönyödet, meg a lőreredet is, ha egy érzelminyomorék barom vagy, aki szerint az a minimum hogy megcsalunk egy nőt.

2022. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
12%

26: "Én is elváltam attól a szardarabtól, amit anyósom nevelt."


Előtte pár évvel saját elhatározásodból álltál az anyakönyvvezető elé azzal a szardarabbal.

Úgyhogy ha a volt férjedet szidod, akkor magadat is szidd, amiért előtte ő kellett neked.

2022. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
98%
Embert nevelek, nem "férfit". Olyanra nevelem, amilyen az apja. Aki tiszteli a nőket, nem nézi le őket, egyenlőnek tartja. Nem derogál neki a házimunka, nem szolgáltatja ki magát, önálló. Ha lesz családja, akkor ugyanolyan odaadó családapa legyen, aki kiveszi a részét és ennek következtében a gyerekei rajonganak érte. De akkor se megyek falnak, ha meleg lesz.
2022. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

"Mindkét gyerekünk fiú, de nem gondolom, hogy személy szerint rajtam múlna, hogy mennyire lesznek férfiasak felnőtt korukban. Van saját személyiségük csecsemő koruktól kezdve, neveléssel (vagy inkább példával) csak a saját értékeinket tudjuk átadni, azt sem én egyedül, hanem az apjukkal együtt."

--- ezzel nem értek egyet. Nálunk 15 éve halt meg apu, anyu egyedül csinált mindent. Szinte semmi ideje nem volt ránk. Senkivel nem tudtam megbeszélni a problémáimat, amelyek mai napig jelentkeznek valamilyen szinten. Sosem beszéltünk arról, hogyan kell bánni egy nővel, hogyan legyek határozottabb, dominánsabb, hogyan álljak ki magamért stb, ami egy férfihoz tartozik.

Úgy vélem, férfiasabb lennék, ha anyám rendszeresen leült volna velünk átbeszélni az életet, a jövőnket, kapcsolatainkat, céljainkat. Nem csak attól lesz valaki férfi, mert ott van egy apa, az ő mentalitása csak egy oldala a dolognak. De a legtöbbször van a fiatalokban olyan gát, amit az anyával is le tud küzdeni rendszeres beszélgetéssel.

2022. febr. 15. 16:07
 39/52 A kérdező kommentje:

"Ez a fajta férfi azzal takarózik, hogy van női, meg férfimunka."

-- szerintem itt az a gond, hogy régen falun könnyű volt belőni a feladatköröket, míg anya a házon belül dolgozott, addig apa a házon kívül. Apa nem főzött, nem mosogatott, nem festett. Neki ott volt a fűnyírás, az állatok, a kert, a kocsi, a motor, a fák metszése, és szépen megvolt mindenkinek a maga területe. Aztán elvárosiasodtunk, és a férfi munkaköre eltünt. Még mindig az él a fejekben, hogy a nő mosogat, főz, ablakot takarít, és ezt sokan nem is hajlandóak csinálni egy 50 nm-es panelben a negyediken. Aki meg beszál a közös mosogatásba, takarításba, arra sokan azt mondják, b#zis, papucs. Nagyon nem jó irányba mentünk.

2022. febr. 15. 16:16
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kívül senki nem hív egy férfit papucsnak mert mosogat. Eléggè el vagy tévedve.
2022. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!