Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit vennéd meg?...

Melyik babakocsit vennéd meg? Miért? (link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. szept. 9. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

Nekünk a sportrésze van, nagyon strapabíró, bár nem könnyű kocsi, de te úgysem könnyűt nézel.


[link]

2010. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

tudom, hogy bolygósítható....


köszi, aranyos vagy, ez a kocsi is jól néz ki, csak sajna 3 kerék kizáró ok....de köszönöm:)

2010. szept. 9. 15:16
 13/21 poci-maci ***** válasza:

Szerintem az elsőt vedd meg nekünk is bolygós kerékkel van nagyon imádom és nem bántam meg nekünk most útban van a második baba és szintén téli baba lesz nagyon jó állapotban van a mai napig pedig már 1 éves elmúlt!

Sőt még tervezünk 3.-ik babát is és még az is ki fogja tudni használni! Legalábbis reméljük!! :)))

2010. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

kedves poci-maci, akkor az is strapabíró?1 év használat után tényleg nem ment nagyon szét?

nekem igazából nem fontos a márka, csak annyian lehúzzák a lengyel kocsikat, hogy nyikorognak, szétesnek, hogy elbizonytalanodtam kicsit...amúgy nektek milyen színben van?

2010. szept. 9. 15:26
 15/21 poci-maci ***** válasza:

szia nekünk narancs - szürke színű van! Nagyon jó állapotban van még a mai napig is!

az elején kell megolajozni 1 kicsit mivel azt kispórolták belőle de amúgy még a kerekeit is letudod venni ez télen nagyon és tavasszal-ősszel nagyon praktikus mert leveszed leöblíted és visszateszed a kerekeit!

Mikorra vagy kiírva?

2010. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

huh, tényleg, erre nem is gondoltam...úgy azért könyebb tisztítani a kereket:)

okt 23-ra és már kezd az "agyamra menni" ez a babakocsi kérdés, mert tényleg jót szeretnénk a picinek, nem túl drágán.A PP-ből pedig csak használt van, ami azért rizikós, mert ált.garancia sincs hozzá...ehhez meg van ha jól tudom 1 év.Ja és a PP-t 40 körül lehetne megszerezni, de akkor még kell hordozó, meg mózes és akkor nincs esővédő, meg ilyenek, amik viszont a baby merc-hez vannak...

Ja és mi sem szeretnénk megállni 1 babánál, szóval az is szempont, hogy többet kibírjon:)

2010. szept. 9. 15:47
 17/21 anonim ***** válasza:

Megint én. Amit küldtem kép, 4 kerekű babakocsi, csak rosszul fényképezték.

Újonnan egyébként ez a szett 150 e ft.

Csak azért ajánlottam, mert rendkívül strapabíró, trendi, jó, kocsi.

A mienk kék színű, már 1,5 éves, de mintha új lenne.

Csak amit te választottál:

1. élőben láttamam, borzasztóan nagy, majd besz...rt az anyuka, annyira kezelhetetlen kocsi, nem is néz annyira jól ki.


2. kocsi: márkás, de ezaz, ki tudja, hogy mennyire lestrapált.


szerintem még nézz körül, nehogy csalódjál. Ne ragaszkodj egy kiszemelthez. Én ezt mondom.

2010. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem jobban.Nem ragaszkodom annyira semmihez, csak most már jó lenne dönteni:)
2010. szept. 9. 18:54
 19/21 A kérdező kommentje:

deee....eddig a baby merc a legesélyeseb....:)

én is láttam amúgy élőben, annyira nem tűnt kezelhetetlennek...

2010. szept. 9. 18:59
 20/21 poci-maci ***** válasza:

Szia nem akarok senkivel vitázni de míg ki nem próbálod addig szerintem nem kell 1 másik babakocsit leminősíteni ami éppen neked nem jött be! A mai napig azt használja a kisfiam most 16 hós sajnos az első babakocsinkat hamar ki is nőtte (4 hónap alatt).

Ebben hosszában még mindig kényelmesen elfér, de télen sem lesz gond overallban mert jó széles és nem fog nyomorogni!

2010. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!