Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit vennétek...

Melyik babakocsit vennétek meg? (link)

Figyelt kérdés

Eddig ez a kettő, ami minden szempontból tetszik. Árban van köztük különbség... Viszont egyikhez sem jár hordozó(tehát a feltüntetett ár nem tartalmazza, de külön meg lehet venni)

Esetleg tudnátok linkelni hasonlót ( árral), ami nektek bevált?

Nagyon megköszönném... :) Mindjárt jön a bébi és még nem tudtam babakocsit választani :)


[link]


[link]


2011. márc. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs erről a kettőről tapasztalatom, mert nekünk egy egyszerű Graco volt, de itt az első tetszik.
2011. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az espirot venném az hordozó nélkül is megéri!
2011. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2....Lehet a szine miatt:)
2011. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elsőt nem, mert semmi kosara alul, a második horror árban vané és nagyon világos, ha már nagyobb baba, állandóan koszos lesz.

/Én TS-est vettem 50 ezerért 2 éve(így magvolt babkocsi és hordozó is ) amo most 60 (Garco), nem volt hozzá mózes, de kimondottan nem akartam olyat.

Amúgy 2 éve használom a babakocsit, úhgyhogy abszolút megérte./

2011. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az ABC sokkal strapabíróbb, nagyobbak a kerekei, ha e közül a kettő közül kellene választani, ezt választanám, de ne a Brendonban vedd, hanem valami olcsóbb helyen. Egyébként mi is ezt néztük és a Bébé Confort High Trek volt a másik, aztán a Bébé mellett döntöttünk, nagyon jó döntés volt és a sportrész, mózes és az autós hordozó volt együtt 150e. Akkor már inkább az, azóta két gyerekünk nyúzza, de nem tudják elnyúzni, a nagy be szokott ülni alulra a hálós részre és ott utazik, ha elfárad. Nagy hóban, terepen, erdőben tolom állandó jelleggel.
2011. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én a Cobra mellé húzok egy kicsit jobban, mint valaki említette a másik kocsinak a kosara elég kicsi... Persze az ára sem mindegy (az első lényegesen olcsóbb), de elsősorban az lenne a fontos, hogy mennyire strapabíró... ( több babát szeretnénk) A színe az per pill nem a legfontosabb, mert a cobrából is van sötét árnyalat.. :)

Hát nem tudom...

2011. márc. 3. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Háát, én a második mellé voksolok nekünk ez van:

[link]

Ez nem teljesen az, de ehhez jár minden...

Azért a második, mert lényegesen nagyobb kerekei vannak, rendívül jó kormányozni, mert 3 kerekű. Már az első babámnál is ezt kellett volna vennem, de neki akkor még csak grakor vettünk...(nem vállt be). Ez nagyo jó, mivel hatalmas a belső tere, így egy nagy baba is kényelmesen elfér benne. Az azért szempont, mert manapság egyre több anyuka szül 4 kg felett, és ránk nem mindegyik gyártó gondol...(első babám 4280g volt, a második 4530g)

Nagyon sokáig tudta ezt a camot használni a picim is, és ráadásul ennek a mózeskosarát autóba is biztonságosan, övvel be lehet kötni, így kényelmesen utazhat álmában is a kicsi és persze biztonságban...

Én azért ezt is szem előtt tartanám a választáskor.

Mellesleg mindegyik nagyon jól néz ki!

2011. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 kilóval született és még most 2 évesen is beöltöztetve simén elfér a Graco-ban.
2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van ,mint a Cobra csak fújható kerekűben és imádom.Én a Cobrát venném!
2011. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hsználtban nem gondolkozol?Nagyon jók vannak ,alig használtban is!


[link]


[link]


[link]


Nekem pl.olyan van,mint az első csak más színben!

2011. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!