Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit vennéd meg?...

Melyik babakocsit vennéd meg? Miért? (link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. szept. 9. 14:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
a második peg perego
2010. szept. 9. 14:21
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem a második jobban tetszik, bár jó lett volna róla olvasgatni. Szerintem az első kocsi túlságosan nehéz.
2010. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

a másodikat csak használtan tudnám megvenni, mert már nem árulnak ilyet.

itt van részletesebb leírása

[link]

de azt hiszem ez is 10 kg fölött van

2010. szept. 9. 14:27
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenképpen fix kerekeset? Használtál már ilyet? Borzasztó vele közlekedni.

Nekem PP van Pliko P3. Imádjuk. Csak a sportrész, de nekünk bevált és cca 7kg a kocsi.

2010. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kismama!

Nekünk az első garnitúránk van csak narancssárga és szürke színű, de ha választani lehetne újra akkor másik babakocsit választanék mert: a mózeskosarat nem lehet kihasználni kb.3 szor tettem bele a kisfiamat, a babakocsit meg nehéz irányítani a nagy kerekei miatt,nem bolygósíthatóak a kerekei, alig tudok vele a boltba és egyéb helyekre beférni,kb.2 havonta pumpálni kell a kocsi kerekét.De viszont nagyon masszív és átalakítható és alulra sok csomagot lehet pakolni.Szóval van előnye és hátránya is, de ha még egyszer tudnék akkor kisebb és bolygókerekű kocsit választanék.

Amúgy a másik képen annak a babakocsinak is olyan a kereke úgy látom.

2010. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 poci-maci ***** válasza:

szia nekem az első van tavaly augusztusban vettem 40Eért de csak a kocsit+a mózest ez ahhoz képest nagyon olcsó.

Nagyon szeretem mert rugós kerekei vannak mindkét irányból tolható! Ráadásul télen nem fázott benne mert nagyon jó az anyaga vastag és van hozzá ez a huzat zsák a pontos nevét nem tudom!

Merre laksz? nyíregyházán lehet ilyet kapni én is ott vetem és bp-i vagyok és ugyan olyan mint a bergon csak a bergonnál a márkanevet kell megfizetni!!!

[link]

[link]

[link]

az utolsónál meg is tudnád rendelni

2010. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a másodikat!!

Hogy miért, mert sokkal jobban néz ki, és mert PP, ami sokkal jobb márka!!

2010. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem akarok fix kerekeset, a PP-nek nem fix és a másik is kérhető bolygó kerékkel.
2010. szept. 9. 14:56
 9/21 A kérdező kommentje:

a pliko 3 nem tetszik, nem tetszik a tolókarja, meg a kerekei is kicsik nekem.

De akkor úgy tűnik a baby merc jó lenne bolygó és tömör kerékkel??Mert lehet úgy kérni.

Amúgy téli babánk lesz, szóval szerintem a mózest ki tudnám használni....

de a PP is tetszik nagyon, és kicsit masszívabbnak tűnik így képek alapján...meg lehet az több gyereket kibírna mint a baby merc...nem tudom.

2010. szept. 9. 15:02
 10/21 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem fix kerekű a Peg Perego, amit linkeltél. Miből gondolod, hogy nem az?
2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!