Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ti bele fogtok szólna...

Szülők! Ti bele fogtok szólna abba, hogy a gyereketek, -aki nem rég töltötte be a 18-at- kire fog áprilisban szavazni?

Figyelt kérdés

Idősebb gyereknél, régebbi választásnál beleszóltatok, hogy kire szavazzon vagy ráhagytátok?


Nem szeretnék itt politikai összezördülést, arra nem vagyok kíváncsi, hogy kire szavaztatok csak arra, hogy ebbe volt-e beleszólás.

Kultúrált hozzászólásokat várok!



2022. jan. 20. 12:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Felnőtt ember. Arra szavaz, akire akar.
2022. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Apukám mindig azt mondja h arra szavazok akire akarok, nem szól bele.

De ha elmondom h nem arra ment a voks, akit ő támogat akkor kiakad :D

2022. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De nyilvàn a világnézetét alakítja az ember.


Nem szándékosan, csak velünk él.


Van olyan, aki direkt másra szavaz, van aki pedig összesimul a családja nézeteivel.


De akinèl megszabják az általàban az előbbi lesz.

A fülkèben egyedül van

2022. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején mamám próbált az ő véleményére hajtani. Így is szavaztam. Utólag bánom.

Ebből tanulva biztosan másképp csinálom majd a gyerekeimmel. Annyit fogok kérni tőlük, hogy igenis nézzenek utána a dolgoknak, hallgassanak meg minden oldalt és valódi véleménnyel szavazzanak. Teljesen mindegy hogy kiket fognak szeretni, de legyen véleményük. Mert anélkül nincs értelme.

2022. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Derjaderja ***** válasza:
60%

Én nem szavazok tizensok éve, és most sem tudnám eldönteni, kire húzzak, nem jó egyik sem. Viszont nyitott vagyok annak a véleményére is aki ide vagy aki odaszavaz.

Igy persze hogy nem szólnék bele.

Nekem sem szóltak, de úgy tàlalták a világot, hogy az első választáson aszerint voksoltam (és az az utolsóm is volt). Kesőbb a saját tapasztalaim sokat arnyalták a szüleim vélemenyét. Hozzáteszem ők sem voltak szenvedélyes politikusok, inkább megszoktàk a felmenőik alapján, hogy kire szokott a család voksolni.

De a világ annyit változott, hogy már nem is azt tartjak bal vagy jobboldali világnézetnek, mint az èn fiatal koromban.

Pl akkor még a szexuális másság vagy a klímaváltozás nem is volt téma, és még a balliberálisoknak is egy monogam heteroszexuàlis kapcsolat és hagyományos férfi-női szerepek voltak a norma. Még mindenki kokardát vett a nemzeti ünnepekre, nem jelentert politikai tartalmat.

2022. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem szóltak bele a szüleim, bár nagyon ugyanazok a nézeteink, már most tudom, hogy mindannyian ugyanarra szavazunk.
2022. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz 18 az elsőszülött, értelemszerűen most fog először szavazni. Beszélgettünk arról, hogy mi kire szavazunk és miért. A többi az ő döntése lesz. Ellenőrizni úgysem tudom.
2022. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
18 éve nevelem, nyilván ebben benne van minden, tehát a politikai nézeteit is nyilván befolyásoltuk valamennyire. Nem mondjuk meg, kire szavazzon, de ismerjük, tudjuk, hova fog ikszelni.
2022. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha még otthon lakik, én tartom el, nem dolgozik, nem adózik, akkor nem tudom milyen jogon szavaz.
2022. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Fhuu de hülye az utolso. Tudatlan senki.
2022. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!