Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ti bele fogtok szólna...

Szülők! Ti bele fogtok szólna abba, hogy a gyereketek, -aki nem rég töltötte be a 18-at- kire fog áprilisban szavazni?

Figyelt kérdés

Idősebb gyereknél, régebbi választásnál beleszóltatok, hogy kire szavazzon vagy ráhagytátok?


Nem szeretnék itt politikai összezördülést, arra nem vagyok kíváncsi, hogy kire szavaztatok csak arra, hogy ebbe volt-e beleszólás.

Kultúrált hozzászólásokat várok!



2022. jan. 20. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Elég idős már ahhoz, hogy önálló véleménye legyen. Miért kellene ebbe beleszólni?
2022. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de érdekelne a véleménye,úgyhogy beszélgetnék vele a témában, az sem zavarna ha konkrétan nem mondaná meg kire szavaz majd.
2022. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
apám minden egyes alkalommal megmondja, melyik hülyegyerekre kell behúznom az x-et, mert az most az ő világmegváltó haverja. ráhagyom, retardáltakkal úgyis felesleges kötekedni, odabent úgyis egyedül vagyok és a nekem megfelelőt jelölöm be végül.
2022. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem apa adott egy kis cetlit kire szavazzak. Arra szavaztam akire akartam.

Mérges volt. Magasról tettem rá. Ez az én szavazatom, nem az ő extra szavazata, tessék elfogadni, hogy ha nekem más a véleményem.

2022. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem gondolom, hogy ebbe bárkinek beleszólása van, meg egyébként is, hogy ellenőrizném, hova szavaz.


Mondjuk mernék remélni, hogy nem fideszes, tekintve, hogy értelmes családból származik és közgazdász anyja van, azaz tisztában van a jelenlegi és elmúlt pár évbeli politika hosszútávú gazdasági hatásaival, mert gyerekkora óta téma ez alapszint (de ezutóbbi csak elméleti feltevés, mert még kisbaba :D)

2022. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szavazati joga, akkor a szabad döntéshez is joga van. Mondjuk tapasztalataimm szerint a legtöbbnek ennyi idősen, hacsak nem érdekli valami miatt, halvány fogalma sincs a politikáról és nem is izgatja.
2022. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem, tisztában van vele kire KELL szavazni
2022. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Megmondhatod, de ugye tudod, hogy ott bent arra szavaz akire akar?
2022. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell beleszólni. Magától is van annyira értelmes, hogy nem Orsósékra szavaz.
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
az en szuleim sose szoltak bele. amig veluk laktam mindig egyutt mentunk szavazni es elotte a kocsiban beszelgettunk rola. nalunk mindenki kb uganabba az iranyba hajlik, tehat kb tudjuk a masikrol kire fog szavazni. volt mar egyet nem ertes, de mindenki tiszteletben tartotta a masik velemenyet
2022. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!