Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az ami téged kikapcsol,...

Mi az ami téged kikapcsol, feltölt?

Figyelt kérdés

Anyukaként mit csinálsz, ami kikapcsol, feltölt? Egy 1.5 éves gyermekem van, csak a férjem van segítségnek, de ő szuperül helytáll.

Érdekel, hogy mások mit csinálnak szabadidejükben (sajnos nekem nem sok van, de azért akad).


2021. dec. 1. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Esténként netflix, illetve műkörmözni tanulok hétvégi oktatásban, amit itthon is gyakorolok. Sajnos ezen kívül semmire sincs időm, pedig szívesen olvasnék, kézműveskednék, edzenék.
2021. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok, ha ébren tudok maradni altatás után.

Egy hónapja volt vizsgám, alig várom a következőt, esküszöm még az is kikapcsolódás 😂

Egyébként olvasok, vagy filmet nézek, ha nem marad agyam tanulni estére

2021. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A hobbijaim.

Terrarisztika (a madárpókom gondozása), póker, golf, légpuska. Nyáron rengeteget utazunk, télen síelni, snowboardozni járunk.

2021. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok zene.

Nekem autista a lányom, ráadásul 3 éves koráig májbeteg volt, 11x voltunk kórházban Bp-en és Nyíregyházán.

Én tanultam zenét (hegedültem), szóval közel áll hozzám. A kedvenc : Sting és a Quimby. Voltam már kobcertjeiken. Csak ritkán jutok el. De ott a YouTube. :)

2021. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ha üvölt a zene... Időnként az is kell
2021. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Mégis miért lettem lepontozva? 🥺
2021. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!