Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az ami téged kikapcsol,...

Mi az ami téged kikapcsol, feltölt?

Figyelt kérdés

Anyukaként mit csinálsz, ami kikapcsol, feltölt? Egy 1.5 éves gyermekem van, csak a férjem van segítségnek, de ő szuperül helytáll.

Érdekel, hogy mások mit csinálnak szabadidejükben (sajnos nekem nem sok van, de azért akad).


2021. dec. 1. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
World of Warcraft, Netflix (éppen az Office-t nézzük), edzés, új receptek kipróbálása
2021. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Alszok..
2021. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hímezek. Engem nagyon ki tud kapcsolni, nyugis, tudok közben gondolkodni, közben szépet alkotok, és türelmet tanulok. Szerencsére jó alvó volt a gyerekem kezdettől fogva, elég sok munkám lett kész, amióta megszületett.
2021. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
RPG-kel járstok, zenét hallgatok, ilyen felnőtt színezőket színezek, festegetek, rajzolgatok. Nem sokat egyszerre, részletekben inkább.
2021. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Alvàs, ps, nemezelès :) vagy csak sètàlok egyet
2021. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Írás, időnként world of tanks, ha van vmi jó event. Fotózás, de oda mindig jön velem a gyerek is, szóval nem mindig a fotózásé a főszerep :D Nekem sincs sok szabadidőm, de ha van, akkor próbálom kihozni belőle a legjobbat, nagyon fontosak nekem a hobbijaim.
2021. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Gyakori kérdéseket olvasgatom/válaszolok, sütök-főzök, pihenek, olvasok, nyáron kifeküdtem addig napozni. 13 hónapos
2021. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
alszok, gyakorizok, horgolok. Szeretnék olvasni is de ez eddig nem jött össze, így én hangoskönyvet hallgatok, de mellette csinálom a dolgom.
2021. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Én várom, hogy valaki belém kössön és jól elverhessem,.. jobb híjján itt trollkodok és ventillálok.
2021. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Olvasok, hímzek, kirakózok. És kövezzetek meg, de ha nagyon elfáradok délelőtt, akkor semmi sem esik jobban alvásidőben, mint ha kielégítem magam. 😅
2021. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!