Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik ma nagyon divatos...

Melyik ma nagyon divatos neveket NEM adnád a gyerekednek, mert annyira nem tetszik/gáznak tartod?

Figyelt kérdés
Ami szerinted gáz, de manapság divatos és sok van belőle. Fiú és lánynevek is jöhetnek.
2021. jún. 23. 15:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
16%
Lili mivel így hívják a tesom lányát. Amúgy nem nagyon tudom mik az épp divatosak, mert követem ezt így nyomon, de pl a Boróka az olyan, hogy feláll a hátamon a szőr tőle.
2021. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az nem tetszik, ha egy névből viszonylag sok van. Nyilván van 1-2 totál értelmetlen név - Málna, Bodza, Kandida stb - amivel nem értem miért kell gyereket büntetni, de ha a többire gondolok, csak az idegesít, hogy nem hallok már semmi mást, csak mindig ugyanazt az 5-10 nevet, és kb 10 évente van egy váltás. Pl amikor én voltam gyerek, minden második fiút Gábornak vagy Gergőnek hívtak, és már akkor is idegesített, hogy miért mindegyik Gábor, miért nem volt a szüleiknek semmi fantáziája, hogy ne legyen ő a 26.842 Gábor a héten. Pedig úgy egyébként a Gábor név se csúnya, meg szerintem a Bence-Nimród akármi nevekkel se lenne gond, csak amikor tényleg semmi mást nem hallasz, csak ezeket, akkor herótod lesz tőle. De pl idősebb generáció József, Erzsébet, Máriái is ugyanez a kategória, csak ezek már nem népszerűek.


Szóval szerintem engem nem az zavar, hogy a név az ami, hanem ha rengeteg van belőle.

2021. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
86%

Baccus az én nevem Kira és a babám Anna lesz 🙈 A Zoé is úgy tetszik :D


Itt meg mindenki ezeket utálja 😁😬😵😝

2021. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
23 nekem egyikkel sincs bajom 😁 a Kira nekem is nagy kedvenc volt régen, de végül fiam lett. Botond. Nem tudom ez mennyire gyakori. Nem is nagyon érdekel. En egy 50 éves Botondot ismerek és múltkor a játszon volt egy 8 éves Boti.
2021. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
19%

Zoé, Mira, Lara, Zara, Zselyke, Csenge, Zorka, Nóra, Kamilla, Linett, Hanga, Kincső, Zelynep


Noel, Benett, Zétény, Nimród, Mefox, Nolen, Ármin, Botond, Bendegúz, Kende, Nátán, Mirkó

2021. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
4%
*Medox
2021. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 hollófernyiges ***** válasza:
85%

"Bármelyik a top 50 név közül. Egyik sem tetszik, unalmas, egyhangú nevek."


Érdekes hogy egy név nem a hangzásától, a hozzá kötődő személyek, kulturális vonatkozások miatt lesz egyhangú, hanem egyedül a népszerűségétől. A következő lányomat tuti Skolasztikának vagy Küllikkinek fogom hívni. Bár lehet hogy a Mária vagy Erzsébet még jobb, mert azt ma már senki sem adja.

2021. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
40%

Lány:Dzsenifer, Dzsindzser, Dzsesszika, Larissza.

Fiú: Zalán, Benett, Martin.

2021. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
43%

Most olvastam itt egy nevet Kassziopeia... már fél órája fuldokolva röhögök. Sajnálom szegény kislányt jól kiszúrtak vele. Bár a másik név az Androméda se kevésbé rettenetes.


Komolyan néhány embernek alkalmassági vizsgához kötném a gyerekvállalást

2021. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28%

Egyik mai divagnevet sem adnám, de ami számomra kiemelten taszító, az a Zselyke.

Egy Mia vagy Hanna esetében még értem mi tetszhet valakinek benne, de abban, hogy Zselyke?

2021. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!