Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen gázak a kislányos...

Miért ilyen gázak a kislányos ruhák? Kisfiúknak miért van jobb és több választék?

Figyelt kérdés

Alig lehet találni divatos, kis menő ruhákat lányokra, mindegyik olyan idétlen. Vagy full rózsaszín, vagy tele van nyomva kisállatkával, mesehősökkel, vagy valamilyen idétlen mintával. Kisfiúkra sokkal nagyobb a választék, sokkal divatosabbak, mint a lányos ruhák.

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélek, nem tudom


2021. jún. 6. 09:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk aki a színek hiányára panaszkodik fiúknál ott nem tudom mire gondol. Az en fiamnak a szivárvány minden színében vannak cuccai és boltban veszem oket. Az tény, hogy a dino nagy sláger, de en szeretem a dinokat így ez engem meg nem zavart. Az tény, hogy minta nélküli cuccokat nehéz venni aki pedig néha jól jönne.
2021. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig találtam a lányomnak csinos ruhákat tülös ruhája max alkalmi volt többi virág mintás ,állatos ,vagy mintátlan,kék,sárga sötétzöld .stb nekem még az bajom hogy 140 méretig találni kedves normális mintályu ruhákat utána már kevésbé .
2021. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tchibo, HM, Bonprix, online sokkal nagyobb és jobb a választék, mint a boltokban. A boltokban kb. minden rózsaszín, én is kivagyok tőle. Tavaly egy szimpla fehér kislány télisapkát akartam venni, az ötödik boltban találtam csak egy utolsó darabot. Azóta nem voltam boltban, csak rendelek, nekem nagyon bejött az online választék.
2021. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva látom, kisfiúra nem találok csini ruhát.:D
2021. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%

Next se rossz

Az én lányomnak csomó szürke fekete ruhája van pl. Gap, Next, ilyenek

2021. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!