Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen gázak a kislányos...

Miért ilyen gázak a kislányos ruhák? Kisfiúknak miért van jobb és több választék?

Figyelt kérdés

Alig lehet találni divatos, kis menő ruhákat lányokra, mindegyik olyan idétlen. Vagy full rózsaszín, vagy tele van nyomva kisállatkával, mesehősökkel, vagy valamilyen idétlen mintával. Kisfiúkra sokkal nagyobb a választék, sokkal divatosabbak, mint a lányos ruhák.

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélek, nem tudom


2021. jún. 6. 09:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisfiam van. Mikor megtudtam, hogy fiú lesz, pont az volt az első gondolatom, hogy a kislány ruhák sokkal jobbak, aranyosabbak, nagyobb a választék, a fiúkat meg alig lehet öltöztetni, most mit fogok csinálni. Szerencsére azért mindig találok rá nagyon aranyos kis ruhákat.
2021. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

Ja végülis én is találtam egy tök cuki, kapaszkodj meg! Dínósat. Nem az tényleg aranyos, de unom, hogy 5 féle van. Tavaly nyáron azt mondtam fck it, veszek neki színes cuccokat, hát kaptam pár sanda pillantást, a férjem, akinek egyébként semmi baja a melegekkel, csak humorherold azzal viccelődött, hogy pride baba.


No mindegy, legalább nem kell mentsruálnia.

2021. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
A ruhái nagy része H&M-ből és Next-ből vannak, ebben a méretben egy mesefiguras cucca sincs, kevés a rózsaszín, mert a férjem nem rajong érte.(persze van neki olyan is vagy kis részben rózsaszín) Menta zöld és mustár sárga a túlnyomó többség. Nagyon menő kis szettjei vannak. Pont a múltkor vettem neki kantáros farmer rövidnadrág szettet, 4 féle is volt az üzletben az egész kislányostól az egészen uniszexig. Szerintem nézz körül több helyen.
2021. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
BabyGap,én onnan öltöztetem vagy Name it, van Ugg csizmája stb, szerintem elég divatos. Én sem szeretem az agyon mesés pink szetteket. De épp ez az, hogy fiu ruha jóval gagyibb szerintem mindenhol.
2021. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Pont nem igaz.Nahyon sok szupi ruha van,csak nyisd ki a szemed.
2021. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha megnézed, ez a felnőttekre is érvényes, fiú/férfi ruhák mindig sokkal jobbak.
2021. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Lehet a kérdező nem szereti a rózsaszín habos babos rucikat. Úgy tényleg nehezebb. Mert ugye a kislányokat olyan jó öltöztetni, meg olyan cukikák tüllben.... Stb Én is rosszul lennék ettől a sok giccstől. Mert nekem az. Sose voltam az a lányos lány. Ha lányom lenne nem adnék én sem rá ilyen tipik lány ruhákat. Fiam van és nagyon csinosan, változatosan tudom öltöztetni.

Nem csak kék meg szürke van. Fehér, zöld, sárga, csíkos, kockás, ing, kantáros naci...... Stb.

Kérdező. Szerintem nézd a fiú ruhákat is. Biztos akad benne olyan ami lányra is adható.

2021. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%

H&m, f&f, zara, next. Ezeken a helyeken tok jó egyszeru ruhakat is lehet talalni(foleg a zaraban). Sima basic egyszinu, esetleg egy kis fodor van rajta stb.

Nem tudom te hol vasarolsz,de nekem sosem volt ilyen problemam.

Ja es hádában is lehet talalni jo darabokat.

2021. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 2éves fiam van,és alig van választék rá,kb.negyed annyi mint a lányokra.
2021. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a lányok is nyugodtan hordhatnak "fiús" ruhát. Simán kaphatnak szürke, barna, zöld árnyalatú pólókat mondjuk. Engem eléggé idegesít, hogy a lányrészlegen minden rózsaszín-fehér
2021. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!