Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen gázak a kislányos...

Miért ilyen gázak a kislányos ruhák? Kisfiúknak miért van jobb és több választék?

Figyelt kérdés

Alig lehet találni divatos, kis menő ruhákat lányokra, mindegyik olyan idétlen. Vagy full rózsaszín, vagy tele van nyomva kisállatkával, mesehősökkel, vagy valamilyen idétlen mintával. Kisfiúkra sokkal nagyobb a választék, sokkal divatosabbak, mint a lányos ruhák.

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélek, nem tudom


2021. jún. 6. 09:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Nézz be a kikbe h&mbe

A tescoba is nagyon vagány rucikat lehet kapni

2021. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen, amúgy. Ezt én is észrevettem. Nekem két lányom van, és nehezen találok nekik normális ruhát. A fiúrészlegen egészen jó kis cuccok vannak mindenhol, de a lányos ruhák a közelükbe sincsenek.
2021. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Igen, kisfiúknak sokkal több fajtát gyártanak és sokkal jobbak. De nem tudom, hogy ez miért van.
2021. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, kislányomra mindig találok, kisfiamra alig. A fiúknak szánt ruhák sokkal fantáziátlanabbak: autó, dínó és kész. Majdnem minden kék. Mintha más motívum és szín nem létezne.
2021. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
A h&m és a reserved gyerek része egész jó. Fiús és lányos ruhák terén is. Kevés a bugyuta darab.
2021. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nagyon hullámzó. Fiam van. Néha pont az ellenkezője van annak amit te írsz.
2021. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Pont fordítva tapasztalom.

Fiúknak dínó, autó, kék vagy szürke, csíkos, maci mintás.


Tesóm kislányának mindenféle virágos, pöttyös, csíkos, kockás, fodros, sárga, rózsaszín, lila, kék, menta, narancssárga, piros, lényegében a szivárvány összes színe, teli van kiegészítőkkel, csinos szalmakalap stbstb.

Cipőboltban dolgoztam, a lány részleg kétszer akkora mint a fiú, és ez igaz a ruhaboltokra is.

2021. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
2éves a fiam. Én meg az elejétől fogva ra alig találok normális ruhát. Ha bemegyek egy boltba, kb 200 lányruha, meg 10 fiú ruha van
2021. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Van fiam és lányom is. Szerintem a kislányoknak sokkal több szép ruhát lehet kapni, a fiúknál sokkal kisebb a kínálat.
2021. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Van fiam is, lányom is, mindkettőre marha nehezen találok normálos ruhát!
2021. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!