Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kislányos anyukák! Titeket...

Két kislányos anyukák! Titeket is piszkálnak azzal, hogy:kell még egy 3. is, mert az biztos fiú lenne?

Figyelt kérdés
engem már kiakasztanak ezzel!! szerintem egyáltalán nem tragédia,ha valakinek nincs fia.
2012. febr. 7. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk fordítva van, nekem két fiam van és midig azzal piszkálnak,hogy kellenne még egy harmadik hátha az lány lesz, nem mondom én is szerettem volna egy kislányt de azért nem fogok még egy gyereket vállalni,hogy hátha majd az lány lesz.

Egyáltalán nem gondolom azt,hogy olyan nagy tragédia lenne,hogy valakinek csak lánya van vagy csak fia.

2012. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Én abban találtam meg a szépséget, ami jutott nekem. Ha ez két lány, akkor annak örülök. Ha két fiú lenne, akkor biztos abban is megtalálnám a pozitív oldalt.

De az emberek alapvetően abból indulnak ki, hogy a teljes család apa-anya-fiú-lányból áll. Ez amolyan régi felfogás, beleivódott az emberek fejébe.

Én azért nem veszem ezt fel, mert tudom,hogy nem rosszindulat van mögötte, csak "szokás" ezt mondani.


Unokatesómnak most született meg a harmadik fia...képzelheted, még haza sem jött a kórházból, de már magyarázták neki, hogy ne legyen szomorú, a negyedik talán lány lesz.

Ő meg csak annyit mondott: hahó, nem vagyok szomorú, büszke vagyok, hogy fiús anyuka lehetek.


No, én meg büszke lányos anyuka vagyok. Más nem számít, nem? :)

2012. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
engem is többen megsajnált,hogy: megint lány lett! én meg nem győztem mondogatni,hogy: engem csak az érdekel,hogy egészséges. talán csak a férjem miatt sajnáltam egy kicsit,hogy nincs fiam-de mostanra már megszokta hogy lányos apuka,és persze imádja őket.
2012. febr. 7. 13:46
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem hogy nem tragédia,ha nincs fia valakinek,de még buli is!! :-)


Üdv: 3 lányos!! :-D

2012. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Második vagyok: párom imádja lánykáit. Lehet szívesen focizott volna a fiával, de ő is megtalálta a két lánnyal a boldogságot. Nincs értelme sajnálkozni, ha van két (vagy több) egészséges gyermeked, akármilyen neműek is.
2012. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Kibővíteném egy kicsit a válaszom: jó egy nemű gyerekeket nevelni,mert ha a 3. más nemű,akkor kicsit "kilóg a sorból" -szerintem,de ezt majd megcáfolja akinek a 3. más nemű!

Az én Párom a 2. lánynál nagyon szomorú volt,hogy lány,és csak 1 évesen "szerette meg",azóta is Ő a kedvenc! Amikor a doki kinyögte,hogy a 3. is lány,meg sem mertem mondani a Páromnak!!-a család többi tagja sem tudta! Aztán meg született,biztos lett hogy lány,nem is volt csalódott az Apuka,és annyira bírom,mikor oda adnám Neki,hogy fogja meg,erre Ő: ne add ide,nekem nem kell,vidd innen!! Aztán csak megfogja,elkezd beszélni,kacagtatja... A minap egy "Apukám gyönyörű kislánya vagyok" feliratos bady-t vett Neki! Annyira büszkén mutatta itthon!!

Nekem is mindenki mondja,hogy majd a 4. hátha fiú lesz! A Párom csak annyit mond,hogy neki elég a 3, én meg tetézem az ilyen beszólásokat- amit egyébként komolyan is gondolok!! - eddig legalább még 1 lányt szerettem volna pár év múlva,most már legalább még 3-at!! :-) Kicsit hasra esnek,de így látják,hogy nem zavar,és látják,hogy imádva vannak a csajok!! :-)


Üdv:3 lányos

2012. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem két fiam van,nálunk is mindig mondják,hogy a 3.már biztos lány lenne.Én meg pont abba vagyok biztos,hogy ő is fiú lenne:-),ami nem lenne baj,de mi már nem szeretnénk több gyerkőcöt:-),és nem tragédia ha vkinek csak egy nemű gyereke van,én is szerettem volna egy kis csajt,de ezt dobta gép,és imádom a fiaimat:D

Üdv

2012. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is két lányom van!! A második lánynál mindenki kiakadt, mindenki csesztetett, hogy miért nem fiú, és hogy biztosan ez nekünk baj (mi lányt akartunk amúgy, a férjem is). Persze mindegy, ezt a természet dönti el. De minket nagyon sokan bántottak emiatt, hogy a második is lány lett. Aztán mondtuk, hogy szeretnénk harmadik babát. Erre mindenki azt gondolta, hogy biztosan azért, hogy fiú legyen. Pedig nem így van. Nekem mindegy mi a neme, a férjem lányt akar. Nem értem, miért elvárás, hogy legyen az embernek fia.

Na most a napokban teszteltem pozitívat :) és már most megtaláltak páran, hogy ez biztos fiú lesz!! Idegesítőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!

Azért idegesít, hogy miért akarnak nekem más emberek fiút, mikor nekem teljesen mindegy!!!!!!! A férjem meg ideges, ő nagyon lányt akar :)

2012. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Boldog,beszólásoktól mentes babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:3lányos

2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Mi alapból 3 gyereket terveztünk.

Aztán most van 2 lányunk. Bírom mikor beszólnak, hoyg majd a 3. és mikor mondom, hogy lesz 3. de lesz ami lesz csak néznek bután.

Most meg, hogy terhes vagyok megint csak a negatívumokat látják, meg húzza mindenki a száját, mintha neki kellene eltartania, pedig nem a segélyért sorban állós fajtából vagyunk valók.

Szóval annyira parasztok, hogy szörnyű.

Egy néni egyszer nagyon aranyosat szólt be, az kedves volt tényleg: - Két kislány? Nem baj lányom kapsz majd melléjük fiút :) Na ez tetszett.

Egy néni volt a bolt előtt, sosem láttam.

Szerintem ha valaki akar nagy családot tegye, ha elég neki 1-2 nekem az is jó.

Persze egyébként a megélhetési gyerekgyártást én sem nézem jó szemmel.

2012. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!