Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kislányos anyukák! Titeket...

Két kislányos anyukák! Titeket is piszkálnak azzal, hogy:kell még egy 3. is, mert az biztos fiú lenne?

Figyelt kérdés
engem már kiakasztanak ezzel!! szerintem egyáltalán nem tragédia,ha valakinek nincs fia.
2012. febr. 7. 13:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!!

Ezt annyira nem értem... Sokan gondolják,hogy pénzért szülik a gyerekeket a szegényebb családok. Egy gyermeket el kell tartani,etetni,ruházni,iskoláztatni...stb. Megélni ebből nem lehet. Kényelem szempontjából szülhetik a gyerekeket,mert nem akarnak dolgozni járni,vagy nem tudnak- pl. lelép a munkáltató,mikor állományban van az anyuka,és rendezetlen papírokkal nem tud elmenni másik munkahelyre,hiába is szeretne... Persze nem mondhatni,hogy mindenkinél így van,de azért van ilyen is!

2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekunk ket fiunk van es egy idoben mi is kaptunk ilyen megjegyzest, de en eleg hamar tisztaztam (nyiltan es oszinten), hogy igen, valoszinuleg lesz harmadik gyermek, mert terveink kozott szerepel, viszont nem lanyra hajtunk. Meg vagyok elegedve a fiaimmal, nagyon fius anyanak erzem magam es en valahogy nem igazan tudom elkepzelni, hogy lanyom lesz. Ha lesz, akkor lesz, szeretni fogom Ot is, de valahogy csak fius jovokepem van. A ferjemnek hasonloan.

Azota lealltak a temarol, mert latjak, hogy nem a lanyra hajtunk, hanem csak siman harmadik GYERMEKET szeretnenk, nemtol fuggetlenul.

2012. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

úgy látom másnak is van hasonló tapasztalata.


egyébként én úgy érzem,hogy úgy ahogy régen is,-most is inkább a fiúkat tekintik "értékesebbnek"

2012. febr. 7. 16:47
 14/22 anonim ***** válasza:

15:55! a gyerekekből meg lehet élni hidd el. Persze nem olyan szinten ahogy egy normális ember gondolná. Pl autóról, kirándulásról, luxus dolgokról ne is álmodjon. Éppen eltengődnek, mert ugye 3 gyerekre jár támogatás: ingyenes étkezés, tankönyv. A családi 48+gyes 25 v. anyagági ami ugyan annyi. Aztán jön az önkormányzati dolgok gyermekvédelmi támogatás, meg aztán kérjük meg a lakásfenntartásit, ez természetsen nem gyerekfüggő + az egyéb támogatást, mert ugye én vagyok a sok gyerekes. Aztán apuka valamit líbucol ha nem akkor jól ismeri a szoc.segélyeket. Szóval ne élj álomvilágba!

Ezeket tapasztalatból írom le (lehet még tippeket is adok) ahogy látom a többgyerekes nem dolgozókat. Kihangsúlyozom a NEM DOLGOZÓKAT(!) akik magyarok.

Aki több gyereket vállal és dolgozik az úgy is szépen meg tud élni, mintha 1-2 lenne.

Tudjátok engem mi háborít fel ebben az egészben?! Hogy valahogy ezek az emberek el is várják, hogy nekik jár ha cigánygyerek hullik is az égből, mert hogy több gyereket szültek mint 3 azzal letettek valamit az asztalra.

Pedig pont általában ezeket a nőket látni az utcán naphosszat p*fázni az utcán, főzni minek meg úgy általában a főtt kaja minek...stb.

Bocs hogy eltértem a témától, mert ez örök vita lesz úgyis és bocs ha megbántottam valakit.

2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem 4 lányom van :-)

egy 15 éves, egy 5 éves és az ikrek 1 évesek

Én nagyon örülök a lányaimnak, itthon minden csupa rózsaszín meg lányos színű :-) Szegény kisfiú rosszul érezné magát, az tuti. Pedig csütörtökön megyek orvoshoz mert pozitív lett a tesztem ...

Az biztos, hogy ha kisfiú lesz akkor az nagy szenzáció lesz. A férjem már megszokta hogy csaj uralom van, de neki ez nagyon bejön :-)

Persze azért fiúkból is jár nekünk bőven, mert neki 3 öccse van, nekem pedig 2.

Ha valakit érdekel hogy mi a helyzet, akkor szívesen írok majd ide csütörtökön.

35.N :-)

2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Húha 4 lányos, mindenképpen írj!! :) :)
2012. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hűha nem semmi! és terveztétek az 5.-et?
2012. febr. 7. 20:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Ó,egyre sárgább leszek!! Már 3 kismama is van a Válaszadók közt!!! Hjaj,de jó lenne megint kismamának lenni.... De az én párom hallani sem akar már több gyermekről!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Nektek Kedves Kismamák!!!


Üdv:3 lányos.

2012. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igazából terveztük , de kb akkorra amikor már az ikrek is minimum 3 évesek :-)

De így is tökéletes lesz , csak egészséges legyen! :-)

feltéve ha nem megint ikrek, húú be is tojnék! :-)

5. babát váró voltam.

2012. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Most már hivatalosan is kijelentem hogy az 5. babámat hordom a szívem alatt! Nagyon-nagyon örülök! :-))

35.N

2012. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!