Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lilien nevü kislányos szülők,...

Lilien nevü kislányos szülők, mikor tartjátok a leányzó névnapját?

Figyelt kérdés
Mert ugye naptárban csak Lili, Liliána van, neten ha megnézed akkor van több időpont..
2009. febr. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi két dátum között vacilálunk. jul 27 és aug 11. Az utóbbi azért lenne jó, mert a fiamnak aug 4.én van a névnapja, és együtt megtarthatnánk. Csak a picur szülinapja szept 15, és szinte egybeolvad neki, igy nem tudom még. Most 5 hós, nyárig eldöntjük.

2009. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, mi is aug.11-én akartuk de sima mezei naptárba nincs benne, ezért azt mondták nem szerencsés mert senki nem fogja tudni, hogy akkor van neki. Ezért szerintem júl.11. maradt, bár nekünk meg június elején fog megszületni ezért szintén elég közel lesz! Kár hogy nem nagyon frissítik a naptárakat, pedig annyi új név van!
2009. febr. 12. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fiam neve sincs benne, csak a női változat. (Dominik)

De én annyira nem foglalkozom vele, mert annyi uj név van már, hogy szinte senki neve nincs már benne :)

Boldog babavárást!

2009. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
julius 27
2010. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!