Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerültetek cikis helyzetbe...

Kerültetek cikis helyzetbe terhessség vagy szülés közben elmésélnétek?

Figyelt kérdés
25hkm
2010. aug. 7. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Cikis is meg vicces.

Hétfő reggelre két nagy "pattanás" lett a szeméremajkaimon, kegyetlenül fájtak, nem láttam, kinyomni nem akartam. Reggel berohantam a nőgyógyászatra munka előtt, rendelés van,doki van, valaki csak segít. Igen ám, nálunk egy kismama csak úgy nem mehet nőgyógyászhoz, csak ha észveszelytően nagy a baj. Tehát az eligazítón nem jelentkezhetek be egyik dokihoz sem, de a terhesrendelésre sem, mert oda meg időpont kell, és mivel nem vérzés, idő előtti fájás stb volt, csak pattanás, hát álltam a terhesrendelés előtt, és vártam, mikor tudok elkapni egy asszisztens, h segítsen, mit csináljak...

Na jól le is csesztek, h mit képzelek, csak úgy nem flangálhatok nőgyógyászhoz, de ha már ilyen türelmes voltam, várjak egy kicsit. Szóltak az épp akkor rendelő dokinak, hogy van egy kerge kismamájuk, nézzen meg. Behív, vetkőzés, vizsgálat. Na vagy 10percig birizgálta a doki a pattanásokat, aztán közölte 3dolog lehet, és ha egy hét múlva nem múlik el, jöjjek vissza... Én mint aki jól végezte dolgát, lekászálódtam nagy pocakkal a vizsgálóágyról, mentem volna öltözni, a doki meg, mint aki egy rossz gyerekre szól rá, jöjjön csak vissza, hallgassunk egy szívhangot, de tényleg olyan hangsúllyal, mintha sumákolnék, pedig élvezem hallgatni a szívverésüket. Azóta is jót mosolygok ezen.

2010. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!