Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként ez túlzás? Pláne...

Anyaként ez túlzás? Pláne ennyi idősen?

Figyelt kérdés

9 és 2 éves gyerekeim vannak.

Eddig csak hajat festettem 4 hetente a fodrásszal. Most már 4 hetente járok kozmetikushoz szemöldök festésre és bajusz gyantára. De most szeretnék 4 hetente járni géllakkozásra.

Szerintetek ez már túlzás?

Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz, kozmetikushoz illetve körmöshoz?

32 éves vagyok.


2020. máj. 29. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ebben semmi extra vagy luxi nincsen, hogy lenne túlzás? :D Ha te ettől érzed jól magad és van rá idő meg pénz akkor menjél nyugodtan. Az igényesség sosem ciki.
2020. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Fodrászhoz évente kétszer járok hajat vágatni. Nem festetem, szép az eredeti hajszínem, illetve egészséges, derékig érő.

Kozmetikushoz nem járok, magam szőrtelenítek, a szemöldökömet is magam szedem, illetve a bőröm is szép, nem szorul kozmetikusra, itthon szoktam az arcomat is kezelni bizonyos időközönként, ha úgy van.

A körmeim is eredetiek. Sajnálom a műkörmökre a pénzt, pedig szeretnék. De olyan gyorsan nőnek a körmeim, hogy inkább azt a pénzt elteszem másra, mert 2 hetente több majd 5 ezer forintot én ki nem adok a körmökért.

Nekem a smink, a ruhák és a cipők a gyengéim. :D

Egyébként semmi kivetni valót nem találok kérdező abban, amit írsz. Egy nő, azzal hogy anyává válik, nem szűnik meg nőnek lenni. :)

2020. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szegény ..nem valami " kedves" jóakaró pl szomszed neni szolt be hogy jajj hát 2 gyerekes anyukakent..bla bla bla.

Azok szoktak ilyet. De amugy ha nem ezen az összegen múlik hogy ne haljatok ehen( nyilvan nem csak sarkítok) akkor menj nyugodtan. Kell a kikapcs. Engem tokre feltölt hogy ha elemgyek körmöshöz. Adj magadra nyugodtan, hiszen biztos te is mindent megteszel a családért, egy gyerek igy is sok" áldozattal" jár. Erezd jol magad.

2020. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Mi túlzás? A gyakorisága, vagy mi? Hát te tudod, milyen gyorsan nő a körmöd, milyen gyakran érdemes megcsináltatni. Pár évig nekem zselés körmöm volt, szerettem nagyon, de már két hét után úgy le volt nőve... 2-3 hetente jártam körmöshöz, de már egy idő után sajnáltam erre elcseszni egy egész délutánt munka után. De ha rohadt sok időm lenne, jarnek megint körmöshöz, rakatnék fel szempillát is (azt el se kezdtem, mert nem lenne időm rendszeresen pilláshoz járni), mennek havonta legalább egyszer masszőrhöz is, mert állandóan be van állva a derekam. Anyagilag hiába férne bele, sajnos időm nincs rá. Kozmetikushoz sosem jártam rendszeresen, szerencsére az arcbőröm tök rendben van, itthon karbantartható. Fodrászhoz akkor megyek, amikor már úgy látom, hogy ráfér a frissítés, úgy 2-3 havonta, festeni magamnak festem már kb 15 éve.
2020. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen? Úgy teszel, mintha valami vénasszony lennél. 32 éves vagy nem 80. Egyébként az igényesség és az ápoltság nem kor és gyerek függő.
2020. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!