Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ovi, bölcsi kezdése a szülőkné...

Ovi, bölcsi kezdése a szülőknél is a betegségszezon kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy beteg lesz mindig az egész család, azok is akik eddig nem voltak rá hajlamosak

jún. 3. 10:23
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

30 Hú köszönöm szépen, igen nálunk is az ismerősöknél is ezt látom és hallom vissza, hogy sokszor mondták teljesen felesleges egy náthával is foglalkozni, mert mindig náthás valaki a családban, kiemelt odafigyelés tisztaság stb megelőzések ellenére.

Én is szeretem az illóolajokat, ti miket használtok?

Nálunk is hasonlóan pusztító volt a vírusos mandulagyulladás, a gyerek kettőt köhintett, más baja egy percig nem volt, mi meg másnap éjjel olyan lázra ébredtünk, hogy azt hittem lefordulok az ágyból :D és így voltam kénytelen dolgozni menni, mert olyan volt a munkám akkor. Igen ha a gyerek beteg, kb ránk néz és már folyik is az orrunk. Előtte hozzáteszem semmi nem volt, kb megfázni sem tudtunk a párommal.

jún. 18. 12:24
 32/33 anonim válasza:

30-as vagyok, nálunk a méz volt, amit a gyerekorvos vírusos felsőlégúti panaszokra javasolt. Torokfájás, köhögés stb. Mást igazából nem. Meg a sósvizes orrspray.

Amúgy, az osztályban kedden lett egy skarlátos, meg az egyik másik osztályba valaki bevitte ótvarosan a gyerekét meg egy csomó gyerek köhög. Az enyémnek tegnap óta be van dugulva az orra, hurrá! Gyűlölöm már ezt az egészet.

szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolso, az en kislanyom ma piros szemmel ebredt, most mondta el a padtars kisfiunak napoknota kotohatya szeru voros szeme van. Baromi jo. Még 1 het se telt el. Es itt van a szamarkohoges is. Alig varom..
szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!