Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ovi, bölcsi kezdése a szülőkné...

Ovi, bölcsi kezdése a szülőknél is a betegségszezon kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy beteg lesz mindig az egész család, azok is akik eddig nem voltak rá hajlamosak

jún. 3. 10:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem, szerencsére nem betegesek a gyerekeim.
jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Nem. 2 gyerekem van, egy 12 és egy lassan 4 éves, mindkettő volt bölcsis is. A betegségek többségét mi, szülők nem kapjuk el, pedig a kicsi az utóbbi 2 évben (bölcsi és ovi kiscsoport) sokat volt beteg. A gyerekek egymástól sem nagyon kapják el nálunk.
jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Volt amikor mi is elkaptuk, volt amikor nem. De a kistesó általában elkapott mindent az ovistól.
jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
3 ti miket kaptok el?
jún. 3. 10:41
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
Nátha, köhögés, egyszer volt hőemelkedésünk a 3 év alatt.
jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5 köszi, ti gondolom ezzel még mentetek dolgozni?
jún. 3. 11:15
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
9 ev alatt semmit se kaptam el.
jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Mi elég sokat voltunk betegek, ismeretségi körben is a többi kisgyerekes szülő.
jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Mi folyamafosan 2 eve. Miota ovis a kisfiam. Valami brutal. Influenza, skarlat (attol 2 tuszos mandzla gyull.om lett 40C kal), brutal gennyes kotohartya. A kez lab szajrol minden evben nem is beszelve. A covidbol most gyogyulunk, a nagylanyom, a ferjem es en is elkapunk mindent. Jelenleg is ujra taknyos a gyerek, mar sirok,h juniusban is jon a kovetkezo, meg a covidot nyogjuk, iszonyu faradtsag, es se szaglasom,se izleles,mind elment. Ugyhogy nekunk iszonyu szivas.
jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2 évesen kezdte a bölcsit, 1.5 évet járt… 2x volt beteg, de csak ilyen orrfolyós-köhögős, enyhébb.

Kiscsoportban egyszer hányós-hasmenős, na ott volt durva 3 napunk, majdnem kórház lett a vége és 2 hétig benne volt.

Most nagycsoportos, tavasszal volt egy kötőhártya féleség, de konkrétan 2 nap volt piros a szeme, doki is mondta, hogy ez szinte semmi.


Ellenben a húga, bölcsi végig betegeskedésből állt, ősztől kiscsoportos, de rengeteget volt itthon….


Mi szülők nem kapjuk el, én konkrétan 4 éve voltam utoljára megfázva, férjemet nem is tudom megmondani.

jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!