Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ovi, bölcsi kezdése a szülőkné...

Ovi, bölcsi kezdése a szülőknél is a betegségszezon kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy beteg lesz mindig az egész család, azok is akik eddig nem voltak rá hajlamosak

jún. 3. 10:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9es vagyok, a rota calicit nem is emlitettem. Tobbszor vitt el a mento infuziora. Legutobb 2 hetig hanytunk,fostunk, es az is,aki akkor a heten benezett hozzank. Ez is minden evben jon 2x. A foldon heverten legutobb is, es ajultam el 2 hanyas kozt a wc n. Es nezem irjatok,hogy ti szulok nem kapjatok el? Hogy? Nem dajkaltok olben beteg gyereket? Ha fel meteren belul vagyok, garantaltan elkapom. Alig dolgozom, kvazi tappenzbol es szabadsagbol all az eletem 2 eve. :(
jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

11-es, dehogynem dajkálom a gyereket, ha beteg. Sőt nem egyszer arcon tüsszög, arcon köhög, amikor kruppos rohama van mi fogjuk az apjával felváltva az udvaron, amíg elmúlik a roham, úgy, hogy az arca közvetlenül a mi arcunk mellett van. Nemrégen volt lepkehimlős, de semmi tünete nem volt, csak a kiütések, tehát nem tudtuk, hogy beteg és fertőz, ugyanúgy puszilgattuk egymást, ettem meg a maradékát, mégem kaptam el. Valószínűleg erősebb az immunrendszerünk.

jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
9 igen ezt én sem értem, talán nagyon szerencsések, hogy megúsznak mindent, persze nem is kívánom h betegek legyenek, de ezek szerint vannak iszonyú mázlista szülők.
jún. 3. 13:15
 14/33 anonim ***** válasza:
58%

Az en gyerekem mindent is hazahozott az osszes hanyas fosast, mandulagyulladasokat taknyot, kiutest, 3 napos laz, lepkehimlo mindent is.

Hanyas odaig fajult, hogy 2x voltunk bent infuzion es 2x vittem be amikor szerencsere nem tartottak bent.

De dajkaltam olbe, hanytattam, takaritottam a hanyast. Hanyt le, fosott ram veletlenul mig dajkaltam. Stb..

En sosem egy betsgseget se kaptam el tole az apja is csak 2 hanyast. De en nem vagyok beteges, talan gyerekkoromban voltam utoljara lazas vagy barmi egyeb nyavaja.

Ovi ota a gyerek se beteg, evi 1-2 takonykorral elvan a suliban.

Erősítsd az immunrendszered ma otletem nincs.

jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
" ovi vege ota nem beteg"
jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
De mivel??? gyumolcsot zoldseggel eszunk, vizet iszunk, nincs dohany,alkohol,energiaital,semmi karos szenvedely, a kertben dolgozok,mozgok, nincs stressz, vitamint szedek. En nem ertem ezt mar.
jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
"Erősítsd az immunrendszered" ez mekkora duma, mintha valaki szánt szándékkal gyengíteni a sajátját, és direkt el akarna kapni mindent, vannak olyanok akiknél ez alkati kérdés
jún. 3. 13:23
 18/33 A kérdező kommentje:
Kiegészítve azzal, hogy van olyan h bármit is teszel elkapod az aktuálisan kerengő vírusokat, mert annyi van a levegőben.
jún. 3. 13:24
 19/33 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk még most lesz ovis, de járunk közösségbe rendszeresen, ha elkap valamit, mi is elkapjuk. Ez van, sajnos. De minden barátnőm így van ezzel az ovis-bölcsis betegségnél. Inkább az a fura, amit itt olvastam. 14, Te meg megbuktál biológiából. Remélem a többi jobban ment, bocsi. :D De ezt a borús napot feldobtad, jót kacagtam rajtad. Röhej. Nálunk amúgy én gyerekkorom óta hajlamos vagyok mindent is, a férjem inkább a légútit, többit nem. Pedig én aztán évekig edzettem az immunrendszerem az eü-ben dolgozva. :D Ha a 14-es például nálam egészségesebben étkezik, figyel oda mindenre is, akkor meglepődnék. :D
jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Huha mert mi vagy te , hogy nalad nem lehet egeszsegesebben elni ? 😂
jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!