Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más országokban szigorúan...

Más országokban szigorúan veszek bölcsi, oviban, iskolában a betegségeket?

Figyelt kérdés
Csak megélt tapasztalat érdekel, aki konkrét országgal be tud számolni,, hogy milyen tapasztalatai voltak, amikor kin éltek/élnek.

aug. 7. 16:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azért egy calicii-t megnéznék, hogy kerüli ki a genetikát🧐
aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

17- es, egyes vagyok.


Hanyos / hasmenos virusnal az utolso hanyas utan 24 orat kell otthon maradni, ergo aznap.

Es igen, azt is ritkan kapjak el, immunrendszer itt is.


9 evesem ketszer hanyt eleteben, egyszer kaja miatt babakoraban, egyszer meg egyik szombat reggel mikor kiment a konyhaba hajnal 6 kor es megivott fel liter alma juicet ehgyomorra.

aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szinten az elozo vagyok, en haromszor hanytam eletemben, ketszer tuti kajatol , egyszer meg virus mert a hasam is ment. 43 vagyok.
aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi minden evben elkapjuk 2x legalabb, a calici,rotat, az egesz csalad napokig fosik, hanyunk, en minden alkalommal ajulasig, volt h mento vitt el es fekudtem bent infuzion a mamak kozt a sürgin. Borzasztó. Orulok,hogy masnak meg eleteben 2x jon, ami nekunk minden evben 2x legalabb :(
aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Akkor itt Magyarországok nagyon gyengék vagyunk😆🙊

Tisztelet a kivételnek☺️

Mese nincs, tényleg külföld a mennyország minden téren

aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!