Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fosós-hányós vírust milyen...

Fosós-hányós vírust milyen gyakran kaptok el?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy ha a gyerek elkapja, akkor az egész családon végigmegy a hasmenés, hányás?

Le tudnátok írni, hogy nálatok eddig hányszor volt, és ki-mennyire kapta el? (már amikor a gyerektől indult?) Illetve melyik évszakban/hónapban?

Nagy félelmem ezek a vírus, ettől tartok sajnos, amiatt érdeklődöm, hogy kisgyerekes családoknál tényleg nagyon gyakori?



aug. 5. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Ez olyan, hogy van akinek hajlama van ra, van akinek nincs.

A baratnomnek 3 gyereke van, a kozepso HAVI szinten elkapja mig a tobbi kb. soha, es tole sem.


9 evesem van, haromszor hanyt eleteben, egyszer kajatol, egyszer mert ehgyomorra almalevet ivott, egyszer meg virustol - nem kaptam el.

aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden evben elkapjuk, 12, eves.

Elofordult, hogy a matracot is cserelni kellett mert annyira beteg volt. Infuzion is voltunk..

De ami fura, hog felsoleguti dolgokat sosem kapott el.

aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

7x kapta el már a lányom, 7x voltam vele kórházban emiatt egy hétre. Sajnos nem kaphatott rota ellen oltást.

Én 2x kaptam el vele együtt.

aug. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most megy középsőbe. 1x hozta haza. Ő délután 4 körül kezdte a hányást, estig nem maradt meg benne a víz sem. Másnap volt egy kis hasmenés és ennyi.

Az apja 2 nappal később szintén délután kezdte, ő hol hányt, hol a hasa ment, de másnapra semmi baja nem volt.

Rajtam eddig szerencsére nem fogott ez a vírus.

aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Mi ovi/suliidőben mindig elkapjuk..

2 havonta egyszer brutál módon beköszön, bár fura módon szüleink alig betegek, van egy ovis most középsős kisöcsém, ő hozza mindig haza, nekem pedig amúgy is gyenge az immunrendszerem és elkapom , ráadásul rajtam mindig erősebben jön ki, nagy mennyiségű vizes hasmenés , hányással



Amilyen balszerencsések vagyunk az öcsémnek mindig az oviban nekem pedig mindig a suliban jönnek ki a tünetek ahol utálok WCzni mivel koszos és nem zárható rendesen a Wc..



Most egy nyári fosós vírust szedtem össze a Horvát nyaraláson , így míg a család nyaral és fürdik a tengerben , én a WCn ülök a szálláson és iszonyú görcsös hascsikarások közepette fosok

aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10-13 évesek.Többször kapták már el igen és haza is hozták.Én általában mindig elkaptam,a férjem soha.Én is rettegek tőle egyébként.Emetofóbiás vagyok..
aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Michael The Siren ***** válasza:
Sose kaptam meg el ilyen fost
aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!