Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fosós-hányós vírust milyen...

Fosós-hányós vírust milyen gyakran kaptok el?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy ha a gyerek elkapja, akkor az egész családon végigmegy a hasmenés, hányás?

Le tudnátok írni, hogy nálatok eddig hányszor volt, és ki-mennyire kapta el? (már amikor a gyerektől indult?) Illetve melyik évszakban/hónapban?

Nagy félelmem ezek a vírus, ettől tartok sajnos, amiatt érdeklődöm, hogy kisgyerekes családoknál tényleg nagyon gyakori?



aug. 5. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Elég gyakori,hogy évente minimum egyszer előfordulert akkor igen,gyakori.És igen,általában végigmegy mindnekin.
aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
9-5 évesek. Egyetlen egyszer hozta haza a nagy, mondjuk az nagy élmény volt, mivel a kicsi még egyéves se volt. Februárban kaptuk el. Szinkronban hánytak, sugárban át a szobán, az előszobán, fal, padló, matrac, bele a képünkben, mire kiértünk a fürdőbe, 2 perc alatt rottyon volt a lakás. Négykézláb ganéztam egész nap, közben szoptattam, mert csak az maradt meg úgy ahogy a kicsiben. Se ORS, se víz, se étel. Estére remegtem a fáradtságtól, szerencsére ők egy fokkal jobban voltak, na akkor kapott el engem éjféltájt. Konkrétan azt hittem ott maradok. Be kellett pelenkáznom magam.
aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Lányom 2 éve jár közösségbe és soha nem kapta el a hasmenéses vírust. Hányás az volt, de rajtunk nem ment át a dolog.
aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem volt, 7 éves gyerekem van.
aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eddig sose volt, 4 éves a fiam
aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Lányom összesen 2* hányt eddig a 6 éve alatt.Mindkettö alkalommal akkor mikor a csoportjában hasmenős vírus volt.Szóval valószínűleg vírus volt,de egy - egy hányással túl is volt rajta.Mi szulők se kaptuk el,pedig engem konkrétan lehányt.
aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
9 éves a fiam, sosem volt
aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
A kicsi mindig úgy hozza haza hogy ő egy picit bágyadt, kicsit fáradékony mi az apjával meg 2 napig fekszünk és anyós tartja a frontot...gyűlölöm a bölcsis vírusokat
aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt ilyen mióta közösségbe jár (1,5 éve, most három éves).


Nálunk inkább a felső légúti nyavalyák jellemzőek.

aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem volt ilyen fosos vírusom, vagy nagyon ritkán volt és már nem emlékszek rá, családban sem volt jellemző.
aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!