Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ezt hogy oldjatok meg hogy ne...

Ezt hogy oldjatok meg hogy ne zavarjatok a szomszédokat?

Figyelt kérdés

Tombhazba lakunk, papirvekonyak a falak. Éjszaka ha le kell szívni a gyerkőc orrát hogy oldjatok meg?

Csak orrszivo porszívónk van más nem.

Hajnali 2 kor bekapcsolom tuti másnap kikoltoztetnek minket :D

Elektromosom nincs és állítólag baromira nem hatékonyak.


2022. okt. 4. 04:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
67%

30!


Az ilyenek miatt én meg minden alkalommal kihívnám a rendőrséget. A Julinak pont annyi joga van hangosan szexelni, mint neked a gyereked orrát a porszivoval szívni. Eszetek is épp ugyanannyi van

2022. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Az Elektroluxnak van silent porszívója. Mikor vásároltunk,hogy mire lesz szüksége a babának, akkor vettük. Nem olcsó 50-60 ezer körül van, de szerintem megéri.
2022. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
65%

30as pont annyira kell agyamputáltnak lenni, mit annak, akinek picibabucika istencsodája, neki bármit lehet a szomszédok meg levegőt is némán vegyenek nehogy megzavarják az édes tünemény édesded álmát.


De ha te az éjszaka közepén porszívózod a gyerek orrát ahhoz jogod van, de mindenki néma csendben élje a nemi életét nehogy az édes kis porontyod megzavarják. Na az ilyen ősanyáktól mentsen meg az isten.


De tudjuk, te a világ legnagyobb dolgát már véghezvitted potyogtattál legalább egy gyereket így neked minenhez jogod van, mindenki más meg forduljon fel:-)

2022. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
41%
Én nem vagyok ősanya, de szerintem sem ugyanaz rendszeresen sikítozva szexelni, mint egy-egy betegség alatt 30 mp-re bekapcsolni párszor a porszívót, amire nagy valószínűséggel senki nem fog felébredni (max hallják ha még nem alszanak)
2022. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
83%

34!


Panelben meghallod bizony. A hangos szexet meg csak példaként hozta fel valaki arra, hogy pont ugyanannyira nincs az se tekintettel a másikra.

2022. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak a szomszédok. miatt, de magunk miatt sem indítom el éjjel a porszívót.

Még szájjal kiszívás után visszaalszik, addig porszívózás után nem.

Sőt mikor a szomszédban beindították arra is felébredt.

És igen marha morcos voltam, mert 3 perce sikerült visszaaltatnom egy másfél órás fentlét után hajnal 3kor.


A szexes dolog csak egy példa volt.

2022. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha annyira sz.r az a társasház, hogy egészen kevés porszívó hangra felébred a szomszéd, akkor onnan el kell költözni, mert az már az élhetetlen kategória.

(3 panelban laktam, egyik sem volt ilyen)

2022. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
73%

Én meg nem úgy élek, ahogy elvárom másoktól, hanem ahogy akarok :DDDD

És éjjel 2kor is kiszívom a gyerek orrát, ha arra van szükségünk.

A szomszéd meg élhet, ahogy ő akar, engem sem érdekel, ha éjjel 2-kor porszívózik, ha őt az boldoggá teszi.

Nem csak lopakodva lehet együttélni, hanem őszintén is.

2022. okt. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem indítom el, ott a kézi.

Amúgy azzal is egyetértek valamilyen szinten, hogy a panel/társasház az ilyen. Oldalról az idegebeteg párocska ordibálását hallgatom, fentről a gyerekek dübörgését és hisztijét, az udvarról a későn érkező járművek motorját, az utcáról a részegek énekét. Én meg ha úgy van, akkor pont olyan hangerőn szexelek, ahogy nekem jól esik. Viszont egy porszívó az éjszaka közepén azért ezeknél jóval hangosabb tud lenni, ezért nem használom.

2022. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Milyen intelligens kérdező....
2022. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!