Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ezt hogy oldjatok meg hogy ne...

Ezt hogy oldjatok meg hogy ne zavarjatok a szomszédokat?

Figyelt kérdés

Tombhazba lakunk, papirvekonyak a falak. Éjszaka ha le kell szívni a gyerkőc orrát hogy oldjatok meg?

Csak orrszivo porszívónk van más nem.

Hajnali 2 kor bekapcsolom tuti másnap kikoltoztetnek minket :D

Elektromosom nincs és állítólag baromira nem hatékonyak.


2022. okt. 4. 04:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
68%

Nekünk is orrszívó porszívó volt amikor kicsik voltak a gyerekek. Szerintem ne törődj azzal, hogy mások meghallják és

esetleg szóvá teszik. Te is fogod hallani ha a szomszéd család beteg. Mi azt hallottunk hogy felváltva jártak hányni amikor egy szaftos rotavírus söpört végig szomszéd családon.

Ezért szerintem nem fognak benneteket kirakni 😊

2022. okt. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%

Miért költöztetnének ki azért az 5 percért?


Inkább fuldokoljon a gyerek? Azt már nem...

2022. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
38%

De, épeszű ember törődik másokkal, mert ő is ugyanazt várja el.

Anno én az ágyra tettem és betakartam pledekkel, takarokkal a porszívót.

2022. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván figyel az ember másokra az esetek nagy részében, de van az a pont (és a beteg gyerekem ilyen), amikor mindenki más a sokadig helyre sorolódik. Nem érdekel, mit pampog a szomszéd, ha kell éjjel kettőkor is segítek a beteg gyerekemnek, hogy jobban legyen. Alapvetően én a kompromisszum és kommunikáció híve vagyok, és konfliktuskerülőnek is mondom magam, de ez az a szituáció, amikor szrok mindenkire. A gyerek az első. Akinek meg nem tetszik, és nem érti meg a helyzetet, azt nem én fogom tudni megnevelni. Elmondja, amit el akar mondani, megmondom, hogy amíg beteg a gyerek, az ő kényelme számomra sokadlagos, és ennyi. Vagy megérti, vagy nem, nem az én problémám.
2022. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ugye te se fogsz pampogni, ha a szomszédnak meg legközelebb hajnali háromkor jut eszébe mosni, mert neki épp az az első rendű problema?
2022. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
35%
4es, oké, és te se fogsz szólni ha éjszaka a szomszéd szexelésére felébred a gyereked? mert neki meg a saját élvezete az elsődleges igaz?
2022. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
Aki társasházban lakik, az viselje el az ilyesmit. Képzeljétek, nem szólok se mosásért, se szexért, se buliért. A felettünk lakó srác éjjelenként vízipipázik, tisztán hallani a buborékolását, azért se szólok. Joga van hozzá. A gyerek orrát meg akkor szívom ki, amikor szükséges, és azért se szólt senki.
2022. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
10%

7!


De éjjel se nem mos, se nem porszivozik senki. Amúgy egészen biztosan van hazirendetek, minden több lakós épületnek van és abban egészen biztosan szerepel, hogy mikor lehet hangoskodni.

Amúgy meg külföldön pl senki nem használ otthon orsszivot, mégsem fulladnak meg a gyerekek

2022. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%

Nem érdekel külföld, Magyarországon élek.

Az orrszívás mindennel együtt max.5 perc. Soha senki nem szólt miatta. Ha szólt volna, elmondom, hogy beteg a gyerek, szükség van rá, és megértette volna. Ennyi empátia mindenkibe szokott szorulni.

A panelos lét ezzel jár. Én is elviselek másokat, és mások is elviselnek engem. Persze nem éjjel kell a betonfalat fúrni, de a normál élet átszűrődő hangjait el kell viselni. És nem porszívózni állok neki éjjel, hanem a gyerekemet kezelni, ez nem várhat.

Érdekes amúgy, hogy ez a probléma csak a gyakorin merül fel. A való életben még soha nem hallottam, hogy valakinek egy orrszívózásért beszóltak volna.

2022. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
38%

Én még panelban laktunk éjszaka "szájjal szívtam"

Tehát volt egy orszi amit utazás/éjjel használtunk. A csövet nem csatlakoztattam a porszívóhoz, hanem a számba vettem és így szívzam ki az orrát.

2022. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!