Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ezt hogy oldjatok meg hogy ne...

Ezt hogy oldjatok meg hogy ne zavarjatok a szomszédokat?

Figyelt kérdés

Tombhazba lakunk, papirvekonyak a falak. Éjszaka ha le kell szívni a gyerkőc orrát hogy oldjatok meg?

Csak orrszivo porszívónk van más nem.

Hajnali 2 kor bekapcsolom tuti másnap kikoltoztetnek minket :D

Elektromosom nincs és állítólag baromira nem hatékonyak.


2022. okt. 4. 04:51
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Na köszi ma sem ebédelek....
2022. okt. 4. 07:22
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Csak végszügség esetén használtam éjjel és úgy, mint a 3as válaszoló, pokrócokba csavarva az ágyra rakva.
2022. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Éjjelre maradt az elektromos orrszívó. Nem csak a szomszédok miatt, hanem a többi családtagot sem szerettem volna felébreszteni. Nálunk nem volt opció éjszaka kellős közepén elő rángatni a porszívót. Vkinél ez nem probléma, nálunk körülményes volt.
2022. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
39%

Miért is? Nem azt mondtam h nyeld le a taknyot ne fogyatékos 🤦

Vagy kiskegyed a gyereket tisztába se teszi, mert undi?

Úgy érzem te nem alternatívát kerestél, csak megerősítést vártál hogy kapcsold be a porszívót.

Lehet a szomszédok nem szólnak érte (ált nem szoktak, mert ennyire azért mindenki toleráns) de majd ha lesz másik gyerek, azt sanszos h felébred rá és őt is vissza kell altatni.

Ha meg utaznátok, vidd magaddal a porszívót! A kocsibam meg dugd a se...

Neked nem felel meg a kis elektromos, a kézi, meg semmi sem!

2022. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ennél azért életképesebb vagyok. Az orrszívás, ha az ember igyekszik, megvan egy perc alatt. Amiatt nem feszítenek keresztre a szomszédok.

Mondjuk ha a 10-es válasza miatt nem ebédelsz, mikor még majdnem reggel van, megértem, hogy gondot okoz a döntés.

2022. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
86%
Van szájjal szívható orrszívó, elvileg hatásosabb mint a kézi. Nekünk még csak úton a baba, de panelban lakunk, én vettem egy porszívóra csatlakoztathatót, illetve egy kézit éjszakára/utazásra, nem tudom, hogy beválik-e így, majd kiderül. De ha nagyon rosszul lenne a gyerekem és nem elég a kézi, én is biztosan bekapcsolnám a porszívót éjjel, max. letakarva. Ahogy emlékszem még gyerekkoromból, mikor anyukám a testvérem orrát szívta, az sem volt több, mint 5 perc (bár kertes házban laktunk).
2022. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
63%
Mérlegelj. Ha a takony lefolyik, letapad a tüdejére, és az nem lesz a legjobb. Kiszívod egy perc alatt, legalább az orrszi-porszinak van huzatja is, aztán alhat mindenki. És persze lefekfés előtt is szívd, ha úgy látod, van mit m
2022. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
69%
Amikor panelben laktam és hallották éjszaka a porszívót akkor reggel megkérdezték hogy hogy van a kicsi és szükségünk van-e valamire a boltból/ patikából. 🤔
2022. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, akkor kiszívnám a porszívóssal. De nem kell, mert a porszívó helyett szívhatod szájjal, ugyanúgy működik. Lehet kapni direkt szájjal szívhatót is, de a porszívóssal is működik. Nem kerül a szádba a takony, nyugodj meg, ahogy a porszívóba sem kerül, azt a készülék összegyűjti.
2022. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
73%

Na, megint kultúráltan beszél egymással itt egy-két anyuka... Nekem kínos, komolyan.

"Fogyatékos" és társai.


A kérdésre válaszolva, ez a panel átka. Lehet holnap nekik lesz valami gondjuk az éjszaka közepén.

Azért egy 1 perces orrszívás nem egyenlő egy hangos zenével mondjuk.

Mire magukhoz térnek, már abba is hagytad.

2022. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!