Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ezt hogy oldjatok meg hogy ne...

Ezt hogy oldjatok meg hogy ne zavarjatok a szomszédokat?

Figyelt kérdés

Tombhazba lakunk, papirvekonyak a falak. Éjszaka ha le kell szívni a gyerkőc orrát hogy oldjatok meg?

Csak orrszivo porszívónk van más nem.

Hajnali 2 kor bekapcsolom tuti másnap kikoltoztetnek minket :D

Elektromosom nincs és állítólag baromira nem hatékonyak.


2022. okt. 4. 04:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%
Én is a porszívó helyett a számba veszem a csövet és úgy szívom ilyenkor. Nem a számba megy a cucc, ugyanúgy a kis tartályba kerül, mintha a porszívó szívná, nem is értem, miért gusztustalan gondolat ez neked. Amikor utazunk, akkor is így viszem magammal a készüléket, a porszívót nyilván nem csomagolom be magunk mellé csak ezért. Nem mellesleg ilyenkor a gyerek is kevésbé ébred fel rá, a tesó is nyugodtan alszik, az apjuk is. A szomszédokat totál letojnám mondjuk, nem miattuk nem kapcsolom be, azért a pár percért, amit ez jelentene, nem feszítenének keresztre. Ha mégis, az az ő bajuk, nem fogom a gyerekem egészségét a szomszédok miatt kockáztatni.
2022. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
61%
Tehát mindenki elnézést kér, hogy él, és suttyomban titokban és csendben látja el a beteg gyerekét, szájjal szív, meg takaró alatt, mert majd mit szól a szomszéd? Ez beteg, de komolyan!
2022. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem páran jól leírták. Bár nekünk már régebben volt, én is igyekeztem elkerülni az éjjeli orrszívózást, hogy ki ne verjem az álmot a gyerek szeméből. De ha muszáj volt, szívtam, és magasról tettem rá, mit gondol a szomszéd. A fogzó gyereknek se tömtem be a száját, hogy éjjel ne ébressze fel a szomszédot, pedig az sokkal hosszabb és hangosabb, mint egy gyors orrszívás.
2022. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
36%

22!


Úgy élek, ahogy azt mástól is elvarom. Tudod, ha a puszta közepén élsz, nem kell másokhoz alkalmazkodni. Ha egy panelben, akkor igen. A beteg gyerek apolasahoz nem kell zajongani. Az orrát ki lehet szívni porszívó nélkül is éjjel, napkozben meg a kutyát nem érdekli. De ha te elvarod, hogy a szomszéd Juli nem szexeljen hangosan, vagy a süket Jancsibacsi ne teljes hangeron hallgassa a tv-t vagy az új lakók ne nyomják egész nap az utvefúróval, akkor ugyan te is add már meg a minimum tiszteletet

2022. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
61%

" A fogzó gyereknek se tömtem be a száját, hogy éjjel ne ébressze fel a szomszédot, pedig az sokkal hosszabb és hangosabb, mint egy gyors orrszívás"


A különbség csupán annyi, hogy amíg egy síró gyereket nem tudsz kiakapcsolni, addig a porszívót ki lehet, sőt be se kell

2022. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
75%

Kb 30 mp az orrszívás.

Párszor használod éjjel és megkérdezed h hallották-e.

Amikor ide költöztem ahol most élek, sokszor kérdezgettem a szomszédokat, hogy mit hallanak tőlünk és megeskedtem mindenkit, hogy szóljanak ha hangosak vagyunk.

Nekünk elektromos orrszívónk van, mert kicsi, elfér a szobai szekrényben, halk és szép is. Nem alszunk együtt a férjemmel így fontos volt h egymást se ébresszük fel a porszívóval.

Nem tudom milyen a porszívós változat de nem mondanám az elektromosra, hogy semmit sem ér.

2022. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
29%

Pont, hogy hülye példa ez a panel-allalmazkodós szöveg.

Mivel pont ez az, aki panelban él, az tudjon rá, hogy nem egy "puszta közepe" prezentálta csendben fogja leélni az életét.

Durva zavarok vannak itt agyban.

Mintha egy gyerek légzésén való könnyítés egyenlő lenne "Juli szexelésével".

Á, gyerekek vicc, komolyan. 😄

2022. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
61%

27!


Nem, nem egyenlő pelda. Juli pont ugyanúgy xarik a te gyerekedre, amikor szexel, mint te Julira, amikor a gyereked orrát szívod.

2022. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
34%

Erkölcsileg és morálisan is a béka segge alatt vagy, ugye tudod?


Az ordenáré kocsma stílust meg majd otthon apukának, oké?

Már ha van hozzád gusztusa.

2022. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyenek miatt indítanám be csak azért is éjjel a porszívót.


Mennyire kell ahhoz agyamputáltnak lenni, hogy valaki szerint hangosan, elmebeteg módon pározni egy lapon említendő egy 2 perces porszívózással?

2022. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!