Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy védjem meg a covidtól a...

Hogy védjem meg a covidtól a kislányomat?

Figyelt kérdés
Én be vagyok oltva, és 11 hónapos koráig szoptattam a kislányom, mivel mondták, hogy az anyatejen keresztül a kislányomban is kialakul a védelem, viszont azt nem tudja megmondani egyik tanulmány sem, h ez a védettség meddig tart a szoptatás befejezése utan. 2 hónapja abbahagytam a szoptatást, mert nagyon harapott a baba, és nagyon sebes volt a mellem. Azóta 3szor volt beteg a lányom, és nagyon félek h a covidot el fogja kapni. A szoptatás alatt csak egyszer volt beteg. Azon gondolkodtam h rosszul csináltam, mert csak a szoptatást kellett volna abbahagynom, a tejfejest nem, és akkor tudtam volna adni a lányomnak. Sajnos most már teljesen elapadt és tanácstalan vagyok. Zöldséget, gyümölcsöt minden nap kap, plusz adok neki d vitamin és multivitamin cseppeket is, de nem tudom, h mivel tudnam még védeni.

2021. nov. 13. 02:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

38 kötelező eddig is lehetett volna. De tudok jobbat: írjunk ki rá egy nép szavazást. Legyen-e kötelező oltás? ( Évente 2-4 adag)

Ha a többség megszavazza, neken oké, ha már ennyire a közösséget akarjátok védeni.

2021. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
40 nem vagyok annyira kompetens, hogy másnak tanácsokat osztogassak... Annyira vagyok kompetens, hogy a saját oltásomról döntsek... Egyelőre a következményeket is én viselem, akár úgy alakul, akár úgy
2021. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

"Ha a többség megszavazza, neken oké, ha már ennyire a közösséget akarjátok védeni."

A többség valószínűleg azt is megszavazná, hogy ne kelljen adót fizetni. Abból, hogy megszavaznák, az következne, hogy az lenne a közösség érdeke, hogy ne legyen adófizetés?

2021. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
43 jajj milyen rossz lenne, ha az emberek döntenék el, hogy mire menjen a pénzük, pár szektás agymosott magánhobbijának finanszírozása helyett. Ez az adó rendszer véleményem szerint kukába való, egyébként már most is sarc, sem mint adó. Tehát az én szavazatom: ne kelljen adót fizetni, a pénzt meg mindenki felhasználja arra, aminek értelmét látja, és amiből részesülni szeretne... (Ugye az adó célja is ez lenne, csak valahol Horthy meg Kádár báttyám rendszerénél leragadt ez az ország) És a világ így is teljesen jól müködne...
2021. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
43 nagyon vicces amúgy, amikor közösségi érdekröl beszél, de a közösség akaratát nem fogadná el... Tudom, ön okos és mindenhez is ért: csináljon diktatúrát, ha az embereknek jó, szobrot emelnek, ha nem, karóra tüzik a fejét... Megint az a fránya felelösség :)
2021. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

"közösségi érdekröl beszél, de a közösség akaratát nem fogadná el"

Arról beszélek, hogy a közösség érdeke nem feltétlenül az, hogy érvényesüljön az akarata.


"az én szavazatom: ne kelljen adót fizetni, a pénzt meg mindenki felhasználja arra, aminek értelmét látja, és amiből részesülni szeretne..."

Akik annak látnák értelmét, ha lenne továbbra is közvilágítás, és ebből szeretne részesülni, hogyan kaphatná meg, amit szeretne, ha a közösség 51%-ának a szavazata miatt nem lenne lehetséges a továbbiakban fenntartani a közvilágítást (merthogy 51% arra szavazna, hogy ne legyen adófizetés, és így már nem lenne rá elég pénze a közösségnek)?

Ha a többség megszavazná, hogy ne legyen adófizetés (tehát ne legyen közvilágítás sem), akkor az egyértelműen azt mutatná, hogy a közösségnek nem érdeke, hogy legyen közvilágítás?

2021. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

46 "közösségi érdekröl beszél, de a közösség akaratát nem fogadná el"


Arról beszélek, hogy a közösség érdeke nem feltétlenül az, hogy érvényesüljön az akarata."


Örülök Adolf, hogy ezt eldöntöd helyettünk.


Az adós példádra: aki akar közvilágítást, az összeköltözik egy olyan településen, ahol lesz közvilágítás és fizet ezért, aki meg nem akar, az meg él máshol anélkül. Jelenleg sincs mindenhol közvilágítás, meg úthálózat, pedig ebben az országban mindenki adózik. Szóval, hogy van ez?

2021. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Adolf, attól, hogy nem tetszik valami, nem kell morcinak lenni, lehet, benned van a hiba. Kell viszont picit gondolkodni, akkor is, ha nehéz. Sok sikert Adolf.
2021. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!